Czy to Twoja firma?

UNIFUND sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy UNIFUND SP. Z O.O., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie pozyskiwania funduszy unijnych. Nasza siedziba znajduje się w historycznym sercu Krakowa, gdzie codziennie pracujemy nad tym, aby nasze usługi doradcze były synonimem sukcesu dla firm i sektora publicznego.

Rozumiemy, jak skomplikowany i czasochłonny może być proces aplikowania o dotacje unijne. Dlatego właśnie nasza oferta skupia się na dostarczaniu kompleksowego wsparcia na każdym etapie – od identyfikacji odpowiednich programów wsparcia, przez optymalizację projektów inwestycyjnych, aż po pomoc w monitoringu i rozliczaniu projektów. Naszym celem jest zapewnienie, że każdy projekt jest nie tylko zgodny z wymogami, ale także maksymalnie efektywny i skrojony na miarę potrzeb naszych klientów.

W UNIFUND SP. Z O.O. stawiamy na podejście indywidualne. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma i instytucja ma swoją unikalną wizję i cele. Dlatego nasze doradztwo jest zawsze dostosowane do specyfiki działalności naszych klientów, a plany rozwoju, które wspólnie opracowujemy, są nie tylko ambitne, ale i realne do wykonania.

Chociaż nie możemy się pochwalić naszą historią czy misją w tradycyjnym sensie, to nasza codzienna praktyka i zaangażowanie w to, co robimy, mówią same za siebie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy pasjonują się możliwościami, jakie otwiera przed przedsiębiorstwami i instytucjami publicznymi europejski rynek. Nasza praca to nie tylko doradztwo, to budowanie mostów między ambitnymi projektami a realnym wsparciem finansowym, które może je urzeczywistnić.

Zapraszamy do współpracy z UNIFUND SP. Z O.O. – razem możemy otworzyć Twoją firmę na nowe możliwości, które niesie ze sobą wsparcie z funduszy unijnych. Z nami każda decyzja biznesowa staje się przemyślana, a rozwój Twojej działalności nabiera tempa. Czekamy na Ciebie, aby razem tworzyć przyszłość na solidnych, europejskich fundamentach.

UNIFUND SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie budownictwo / architektura / geodezja edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy UNIFUND SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNIFUND SP. Z O.O.

UNIFUND SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca UNIFUND SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Nauczyciel integracji sensorycznej

    UNIFUND SP. Z O.O.
    • Czarna Dąbrówka
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z integracji sensorycznej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, fizjoterapeutyczne lub pedagogiczne lub psychologiczne.Minimum 100 godzin przeprowadzonych zajęć.Posiadanie 2 stopniowego kursu integracji sensorycznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa brutto 60zl
  • Pracownik fizyczny

    • Skawica

      Prace fizyczne i gospodarcze

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w branży budowlanej. Umiejętność obsługi sprzętu gospodarczego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

Pracodawcy w Krakowie