TT PLAST Spółka Akcyjna

Czy to Twoja firma?

TT PLAST Spółka Akcyjna praca

Kłaj
TT PLAST Spółka Akcyjna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy

Oferty pracy TT PLAST Spółka Akcyjna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TT PLAST Spółka Akcyjna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Mapa TT PLAST Spółka Akcyjna

Siedziba główna

TT PLAST Spółka Akcyjna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bochnia
  4. Gorzów Wielkopolski
  5. Brzesko
  6. Katowice
  7. Lublin
  8. Nowy Sącz
  9. Oświęcim
  10. Rawicz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TT PLAST Spółka Akcyjna - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA (dział energetyka, elektroinstalacja, wentylacja)

    • Targowisko
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Targowisko

      Prosimy o podpisanie zgody z Załącznika nr 1

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie ofert handlowych
      • Wykonywanie zadań związanych z koordynacją prac ofertowych i maksymalizacją sprzedaży
      • Obsługa istniejącej sprzedaży na podległym obszarze
      • Wprowadzanie zamówień do systemu
      • Wystawianie dokumentów sprzedażowych
      • Bieżące raportowanie wyników sprzedaży
      • Współpraca z innymi działami w firmie
      • Rozwijanie długofalowej współpracy z klientami
      • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe
      • Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz MS Office (Excel, Outlook)
      • Doświadczenie w dziale sprzedaży lub obsługi klienta mile widziane
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
      • Komunikatywność, efektywność i rzetelność
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych
      • Czynne prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      • Na rozpoczęcie każdego dnia dobra kawa :)
      • Umowę o pracę na pełny etat
      • Stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
      • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

      Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

    • Bochnia
    • Producent rur osłonowych poszukuje osób na stanowiska:

      OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

      Miejsce pracy: Bochnia

      • Praca przy obsłudze linii produkcyjnych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych -rury
      • Wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią
      • Gotowość i chęć do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
      • Prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych

      Wymagania

      Jakich kandydatów szukamy:

      • Solidnych, rzetelnych w wykonywaniu powierzonych obowiązków
      • Zmotywowanych i chętnych do pracy

      Oferujemy

      • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie ( premia, dodatki)
      • Pakiet medyczny
      • Pracę w systemie zmianowym

Pracodawcy w Kłaju