Czy to Twoja firma?

Piotrex Auto Serwis praca

Koszalin

Od ponad trzech dekad Piotrex Auto Serwis Koszalin jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w świecie motoryzacji. Nasza historia sięga roku 1986, kiedy to z pasji do samochodów i mechaniki zrodził się pomysł na stworzenie miejsca, które sprosta najwyższym oczekiwaniom każdego kierowcy. Początkowo jako warsztat samochodowy, lakiernia i blacharnia, z biegiem lat rozszerzyliśmy naszą ofertę o mechanikę, wulkanizację oraz wynajem i dzierżawę pojazdów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są uosobieniem jakości i zaufania. Nasza flota pojazdów pomocy drogowej jest największa w regionie, co pozwala nam na szybką i efektywną reakcję w każdej, nawet najbardziej nieoczekiwanej sytuacji. Od lekkich holowników miejskich po ciężki sprzęt dla ciężarówek – jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do holowania. Oferujemy kompleksowe rozwiązania – od przeglądów i kontroli technicznej, przez serwis klimatyzacji, naprawę i wymianę opon, po elektrykę samochodową i serwis instalacji gazowych LPG. Dla tych, którzy pragną dodać swojemu pojazdowi sportowego charakteru, proponujemy tuning i modyfikacje.

W Piotrex Auto Serwis rozumiemy, jak ważna jest mobilność w dzisiejszym świecie, dlatego w ramach programu „Auto zastępcze” zapewniamy naszym klientom pojazdy na czas naprawy ich własnych aut. Dodatkowo, zarządzanie flotą przedsiębiorstw i wynajem pojazdów użytkowych to usługi, które z powodzeniem realizujemy, wspierając biznes naszych klientów.

Nasze podejście do klienta jest bardzo konkretne i rzeczowe. Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia, co przekłada się na naszą silną pozycję na rynku. Jesteśmy aktywni i ciągle rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Piotrex Auto Serwis Koszalin, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Piotrex Auto Serwis najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Koszalin
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Piotrex Auto Serwis

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piotrex Auto Serwis

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Piotrex Auto Serwis

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Piotrex Auto Serwis
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Koszalin
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Szczecin
  6. Karlino

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Piotrex Auto Serwis - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    • Koszalin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Piotrex Auto Serwis jest firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w zakresie mechaniki, blacharstwa i lakiernictwa samochodowego.

      Obecnie poszukujemy osóby na stanowisko:

      MECHANIK SAMOCHODOWY

      Zakres obowiązków

      • Diagnozowanie i usuwanie usterek;
      • Wykonywanie przeglądów okresowych;
      • Naprawa silników;
      • Regenracja zawieszeń;
      • Obsługa klimatyzacji;

      Wymagania

      • Wykształcenia minimum zawodowe w kierunku mechaniki;
      • Prawo jazdy kat. B;
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę;
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i wiedzy
      • Współpraca ze stałym zespołem (bardzo mała rotacja) w przyjaznym i partnerskiej atmosferze

Pracodawcy w Koszalinie