Delikatesy Max Xavier

Czy to Twoja firma?

Delikatesy Max Xavier praca

Żukowo

Witaj w świecie smaków i świeżości, który codziennie rozkwita w sercu Żukowa – witaj w Delikatesach Max Xavier. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do miejsca, gdzie jakość i świeżość produktów stoją na piedestale naszych codziennych działań.

Nasza historia, choć nieopowiedziana w pełni, jest przesycona pasją do dostarczania naszym klientom tego, co najlepsze. Każdego dnia nasz dział warzywno-owocowy tętni życiem, zaopatrując się w najświeższe produkty, abyś Ty mógł cieszyć się zdrowiem na talerzu. Nasz bogaty asortyment to wynik starannego doboru i zaangażowania, które wkładamy w każdy detal naszej pracy.

Jako lokalny lider w branży sklepów wielobranżowych, zawsze stawiamy na innowacyjność i jakość. Nasze sklepy to nie tylko miejsca zakupów, ale przestrzenie, gdzie nowoczesność łączy się z przyjazną atmosferą, a każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem.

Choć nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej misji i wartości, które nas kierują, wiedz, że każdy dzień w Delikatesach Max Xavier to kolejny krok ku doskonałości. Nasza oferta, choć lokalna, spełnia standardy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Zapraszamy Cię, abyś dołączył do grona naszych zadowolonych klientów i przekonał się, że zakupy u nas to nie tylko codzienna rutyna, ale prawdziwa przyjemność. Odkryj z nami smak prawdziwej jakości – Delikatesy Max Xavier, gdzie świeżość spotyka się z pasją.

Delikatesy Max Xavier najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Delikatesy Max Xavier

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Delikatesy Max Xavier

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Delikatesy Max Xavier

Siedziba główna

Delikatesy Max Xavier poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Delikatesy Max Xavier - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy na stanowisko Kierownik sklepu w Baninie

    • Żukowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Zarządzanie podległą palcówką detaliczną

      - Realizacja planu budżetowego sklepu a w szczególności planów sprzedaży , marżowych i optymalizacja kosztów w podległym sklepie

      Wymagania

      - Kilkuletnie doświadczenie w pracy w handlu detalicznym na stanowisku kierowniczym oraz w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem

      - Umiejętności komunikacyjne ukierunkowane na współpracę i rozwój zespołu

      - Inicjatywa i kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

      Oferujemy

      - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + premia za wyniki

      - Realny wpływ na podejmowane decyzje poprzez współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej firmy

      - Możliwość rozwoju zawodowego

      - Przyjazną atmosferę pracy

      Refundacja kosztów dojazdu.

  • Zatrudnimy pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca

    • Żukowo

      - Obsługa klientów na stanowisku kasowym
      - Dbałość o dostępność i odpowiednią ekspozycję produktów
      - Inwentaryzacja produktów

      Wymagania

      - Doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym
      - Wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      - Stabilne wynagrodzenie
      - Zatrudnienie na pełen etat
      - Premia zależna od wyniku

  • Zatrudnimy na stanowisko sprzedawca na dziale mięsnym

    • Żukowo

      - Przygotowanie towarów do sprzedaży, np. wystawienie ich na półki, witryny
      - Obsługa klienta (w tym pakowanie towarów, ważenie, krojenie itp.)
      - Dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Żukowie