Czy to Twoja firma?

Uab team praca

Żukowo

W sercu malowniczego Borkowa, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, rozwinęła swoje skrzydła firma Uab team. Jesteśmy dumnym przedstawicielem branży transportowej, a nasza wieloletnia obecność na rynku jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Nasza specjalność to usługi transportowe i spedycyjne, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem.

W Uab team zatrudniamy dziesiątki wykwalifikowanych spedytorów i logistyków, którzy codziennie dbają o to, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Nasz tabor to 50 zestawów ciężarowych własnych oraz 20 podnajętych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, rozumiemy, jak ważna jest elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta. Dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z troską o szczegóły, które decydują o sukcesie transportu. Niezależnie od tego, czy mowa o standardowych przesyłkach, czy specjalistycznych zadaniach, zawsze stawiamy na jakość i terminowość.

Nasza działalność, choć głęboko zakorzeniona w lokalnej społeczności, nie ogranicza się do niej. Dążymy do tego, aby nasze usługi były rozpoznawalne i cenione również poza granicami naszego regionu. W każdym aspekcie naszej pracy kierujemy się zasadami uczciwości, odpowiedzialności i ciągłego rozwoju.

W Uab team wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były nie tylko spełnieniem oczekiwań naszych klientów, ale również przyczynkiem do budowania długotrwałych i owocnych partnerstw.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Uab team. Razem możemy osiągnąć więcej!

Uab team najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Żukowo
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Uab team

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uab team

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Uab team

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Uab team
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Uab team - oferty archiwalne

  • Monter

    Uab team
    • Malbork
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • 25-50 zł / godz.
    • Zatrudnie pracowników do montażu instalacji ze stali KO

      PRACA W Malborku ,monter , spawacz rurociagow

      Zakres obowiązków

      Montaż rurociągów

      spawanie stał KO

      Wymagania

      Praca na terenie zakladu

      Oferujemy

      10 h dziennie plus wyżywienie

Pracodawcy w Żukowie