BizSurance Partners

Czy to Twoja firma?

BizSurance Partners praca

Toruń

www.bizsurance.eu

BizSurance Partners najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BizSurance Partners

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BizSurance Partners

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Przedstawiciel handlowy ds. OZE

    INVELO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Toruń
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

Mapa BizSurance Partners

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BizSurance Partners - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń i leasingu

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dołącz do nas jako

      Specjalista ds. ubezpieczeń i leasingu

      Zakres obowiązków

      TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

      • przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych oraz leasingu
      • obsługa systemu wewnętrznego CRM
      • rejestracja dokumentów posprzedażowych

      Wymagania

      NASZE

      • komunikatywność i otwartość
      • bardzo dobra obsługa komputera
      • dobra organizacja czasu pracy
      • wykształcenie min. średnie
      • wiek max. 30 lat *
      • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowe

      *stanowisko finansowane ze środków unijnych

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
      • szkolenie wstępne i przygotowanie do pracy oraz wsparcie w wykonywanych obowiązkach
      • możliwość rozwoju zawodowego oraz budowanie własnej struktury sprzedaży
      • benefity w postaci ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej
      • przyjazną atmosferę

Pracodawcy w Toruniu