Green M Sp. z o.o. oddział w Białymstoku

Czy to Twoja firma?

Green M sp. z o.o. oddział w Białymstoku praca

Białystok

Jesteśmy wiodącym dostawcą instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz klimatyzacji na terenie całej Polski. To dzięki naszej kompleksowej obsłudze oraz wysokiej jakości usług naszych własnych ekip monterskich zdobyliśmy uznanie światowego lidera motoryzacji Mercedes Benz Polska. Jesteśmy również twórcami wielu elektrowni słonecznych dla członków Agrounii.

Green M Sp. z o.o. oddział w Białymstoku najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Białystok
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Green M Sp. z o.o. oddział w Białymstoku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Green M Sp. z o.o. oddział w Białymstoku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Green M Sp. z o.o. oddział w Białymstoku

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Green M Sp. z o.o. oddział w Białymstoku - oferty archiwalne

  • Handlowiec / Sprzedawca

    • Białystok
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • 7 000-20 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Sprzedaż fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji, carportów oraz energii
      • Przekazywanie kompletnej dokumentacji w celu realizacji montażu
      • Obsługa przydzielonych klientów
      • Utrzymywanie relacji posprzedażowych, pozyskiwanie referencji
      • Merytoryczne doradztwo dla klienta

      Wymagania

      • Wysoka kultura osobista i biznesowa
      • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
      • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
      • Prawo jazdy kat.B
      • JEŻELI NIE MASZ DOŚWIADCZENIA WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY.

      Oferujemy

      • Zarobki 7 000 -20 000 zł miesięcznie
      • Atrakcyjny system prowizyjny – wysokie prowizje od sprzedaży oraz bonus kwartalny za sukcesy (bez górnej granicy)
      • Montaż wykonywany tylko przez bezpośrednich pracowników firmy - do 3 tygodni po podpisaniu umowy
      • Prowizja do 3 dni po montażu
      • Pierwsza instalacja w niskiej cenie
      • Leady sprzedażowe (szybko zaczniesz podpisywać pierwsze umowy)• Portfolio klientów i rekomendacje
      • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy (budowanie własnych struktur sprzedażowych)
      • Niezbędne akcesoria potrzebne do efektywnej pracy• Wsparcie merytoryczne i techniczne biura
      • Wsparcie w terenie przez doświadczonych specjalistów i handlowców
      • Zatrudnienie w ramach b2b/umowę zlecenie – Ty wybierasz formę zatrudnienia
      • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży
      • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
      • Dodatkowy produkt: sprzedaż energii

Pracodawcy w Białymstoku