PPHU Polstyr Zbigniew Święszek

Czy to Twoja firma?

PPHU Polstyr Zbigniew Święszek praca

Młoszowa

Jesteśmy PPHU Polstyr Zbigniew Święszek, twoim zaufanym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży budowlanej. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej Młoszowej, gdzie z pasją tworzymy produkty, które pomagają kształtować przestrzeń wokół nas. Od roku 2007, kiedy to nasze osiągnięcia przerosły najśmielsze oczekiwania, rozwijamy się nieustannie, otwierając drugi zakład produkcyjny w Miłkowicach.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty znajdują uznanie nie tylko na rynku polskim, ale i poza jego granicami. Eksportujemy nasze wyroby do takich krajów jak Słowacja, Czechy, Niemcy, Austria, Francja i Węgry, co świadczy o międzynarodowym uznaniu jakości naszych produktów. Nasze geograficzne położenie to nasz strategiczny atut - ułatwia nam to nie tylko produkcję, ale i logistykę, co jest kluczowe w szybkim i efektywnym dostarczaniu naszych wyrobów do klientów.

Zachowanie najwyższych standardów jest dla nas priorytetem. Dlatego też inwestujemy w nowoczesne laboratorium, gdzie z należytą starannością pilnujemy wszelkich norm unijnych. Jesteśmy przekonani, że jakość to fundament, na którym buduje się trwałe relacje z klientami.

Jako firma rodzinna, prowadzona przez Danutę i Zbigniewa Święszków, cenimy sobie bliskie relacje i osobiste zaangażowanie w każdy aspekt naszej działalności. To właśnie ludzie, ich pasja i zaangażowanie są sercem Polstyr.

Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości, innowacji i rozwoju. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie przyszłość. Dołącz do nas i bądź częścią tej ekscytującej podróży.

PPHU Polstyr Zbigniew Święszek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy PPHU Polstyr Zbigniew Święszek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU Polstyr Zbigniew Święszek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU Polstyr Zbigniew Święszek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław
  3. Jaworzno
  4. Warszawa
  5. Trzebinia
  6. Bielsko-Biała
  7. Chrzanów
  8. Katowice
  9. Turek
  10. Skawina

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPHU Polstyr Zbigniew Święszek - oferty archiwalne

  • Elektryk

    • Młoszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma P.P.H.U POLSTYR Zbigniew Święszek działa na polskim rynku przeszło 35 lat. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów systemu ociepleń z całkowicie polskim kapitałem.

      Posiadamy wieloletnie doświadczenie wynikające z prowadzenia działalności w branży produkcji wyrobów budowlanych. W związku z rozwojem firmy i produktów szukamy osób do pracy.

      Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Elektryk

      Zakres obowiązków

      Elektryk w naszej firmie to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych.

      Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.:

      • naprawy,
      • diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych
      • regulowanie parametrów ich pracy.

      Wymagania

      • sumienność
      • umiejętność współpracy w grupie
      • dobra znajomość czytania dokumentacji technicznej
      • staranność i estetyka wykonywanej pracy
      • mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • wynagrodzenie kompetentne do umiejetnosci,
      • prace w stabilnej rozwijajacej sie firmie,
      • możliwość rozwoju na danym stanowisku
  • Ślusarz/szlifierz/polerowacz

    • Młoszowa

      Ślusarz/szlifierz/polerowacz

      • Szlifowanie
      • Malowanie
      • Podkładowanie
      • Polerowanie
      • Cięcie
      • Czyszczenie

      Wymagania

      • doświadczenie w branży mile widziane

      Oferujemy

Pracodawcy w Młoszowej