ENERGOBEST

Czy to Twoja firma?

ENERGOBEST praca

Miłków

Jesteśmy ENERGOBEST, twoim zaufanym partnerem w świecie elektroinstalacji. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Miłkowie, skąd rozciągamy nasze usługi na całą Polskę. Od lat budujemy naszą markę na solidnych fundamentach doświadczenia, profesjonalizmu i niezawodności, co pozwoliło nam zdobyć uznanie w oczach klientów w różnych zakątkach kraju.

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Nasza oferta to nie tylko usługi standardowe, ale również te wymagające specjalistycznej wiedzy i sprzętu, jak przewierty sterowane czy usuwanie kolizji energetycznych. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu i wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.

Jakość i fachowość to słowa, które najlepiej nas opisują. Zależy nam na tym, aby każdy projekt był realizowany terminowo i z najwyższą starannością. Krótki czas realizacji nie idzie u nas w parze z pośpiechem – to wynik dobrze zaplanowanej pracy i zaangażowania naszego zespołu.

W ENERGOBEST wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i staramy się nie tylko im sprostać, ale również przewyższać ich oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt to gwarancja, że wybierając ENERGOBEST, wybierasz najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb elektroinstalacyjnych.

ENERGOBEST najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Miłków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ENERGOBEST

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGOBEST

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ENERGOBEST

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ENERGOBEST
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Jelenia Góra
  3. Poznań
  4. Bielsko-Biała
  5. Pruszków
  6. Jezów Sudecki
  7. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ENERGOBEST - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta

    ENERGOBEST
    • Jelenia Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Spółka ENERGOBEST zatrudni asystenta projektanta sieci energetycznych.

      Zakres obowiązków

      Pomoc przy wykonywaniu projektów sieci energetycznych.

      Wymagania

      • Posługiwanie się w dobrym stopniu pakietem MS Office
      • Posługiwanie się w dobrym stopniu programem AutoCad
      • Umiejętność czytania rysunków technicznych
      • Wykształcenie kierunkowe, techniczne inżynieryjne, mile widziana osoba w trakcie studiów

      Oferujemy

      • Umowa o pracę na pełny etat
      • Stałe godziny pracy w systemie poniedziałek- piątek,
      • Pracę w młodym zespole,
      • Terminowe wynagrodzenie,
      • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie

Pracodawcy w Miłkowie