Czy to Twoja firma?

KADOR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Miłków

Z ponad 40-letnią tradycją w branży transportu, logistyki, łańcucha dostaw i składowania, jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą firmę - KADOR. Nasza historia rozpoczęła się w Miłkowie, a nasze doświadczenie i zaangażowanie w ciągły rozwój pozwoliły nam rozszerzyć działalność, włączając do naszej rodziny zakład w Człopie w 2004 roku. Dziś, z zespołem liczącym od 51 do 200 specjalistów, jesteśmy uznani za solidnego partnera w naszej dziedzinie.

Specjalizujemy się w pakowaniu eksportowym, które realizujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasze przeładunki kontenerów (CFS – Container Freight Station) są synonimem efektywności, a relokacje maszyn i linii technologicznych świadczą o naszym zaawansowanym poziomie technicznym i organizacyjnym. Wszystko to wykonujemy z najwyższą jakością usług, opartą na międzynarodowych standardach ISO 9001, co potwierdza nasze certyfikaty ISPM 15 oraz wytyczne HPE.

Posiadamy cztery zakłady w Polsce oraz jeden w Niemczech, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i aspiracjach. Nasze zaangażowanie w branżę jest widoczne również poprzez udział w targach międzynarodowych, takich jak China International Logistics and Supply Chain Fair, gdzie prezentujemy nasze innowacyjne rozwiązania i budujemy globalne relacje.

W KADOR rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego oferujemy kompleksowe usługi logistyczne, które obejmują wszystko od demontażu, przez pakowanie, transport, aż po montaż w miejscu docelowym. Tworzymy indywidualne projekty opakowań, zapewniamy obsługę celną, VGM, konsolidację przesyłek, magazynowanie oraz obsługę importu z dostawą do miejsca docelowego w Europie. Jesteśmy również zarejestrowanym Agentem, co ułatwia naszym klientom prowadzenie międzynarodowej działalności.

Nasze usługi doradcze w zakresie logistyki są niezależne i oparte na głębokiej wiedzy oraz doświadczeniu, co pozwala nam oferować klientom najbardziej optymalne rozwiązania. Wspieramy ich w relokacjach przemysłowych, dostarczając nie tylko siłę roboczą, ale i wiedzę ekspercką.

Duży kapitał zakładowy KADOR świadczy o naszej stabilności finansowej i zdolności do inwestowania w przyszłość naszej firmy oraz naszych klientów. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość i innowacje mówi samo za siebie.

W KADOR wierzymy, że nasze dziedzictwo, połączone z nowoczesnym podejściem do biznesu, jest kluczem do sukcesu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej wiedzy, doświadczeniu i pasji do logistyki.

KADOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KADOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca KADOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Monter opakowań drewnianych

    KADOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Pracownik pakowania przemysłowego

    • Gliwice
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KADOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Centrala

Oddział Gliwice

Oddział Człopa

Oddział Gdańsk

KADOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Żory

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KADOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

    • Gliwice
    • Zakres obowiązków

      praca fizyczna na produkcji opakowań drewnianych i obsługa maszyn stolarskich w ruchu, montaż opakowań drewnianych (pracownik łączy elementy drewniane przy pomocy narzędzi: gwoździarek pneumatycznych, zszywaczy, wiertarki lub innych narzędzi tworząc produkt końcowy jakim są skrzynie, palety lub inny asortyment)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: z wykształcenie zawodowe, techniczne, dyspozycyjność polegajaca na możliwości wyjazdów w delegacje, mile widziane umiejętności z zakresu mechaniki i obróbki drewna, mile widziane uprawnienia typu operator wózka widłowego lub suwnicy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Miłkowie