Fundacja Fuga Mundi

administracja biurowa / praca biurowa

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Fuga Mundi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fundacja Fuga Mundi

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Fundacja Fuga Mundi

Pełna nazwa
FUNDACJA FUGA MUNDI
Adres rejestrowy
Hutnicza 20B 20-218 Lublin
NIP
7121931563
REGON
430660077
KRS
0000106416
Forma prawna
fundacja
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Fundacja Fuga Mundi

4.5

Na podstawie 26 ocen z Google.

Elżbieta Anna Klimczak

"Dzięki fundacji mam pracę, z której jestem zadowolona. Szybko otrzymałam ofertę pracy, załatwiłam wszystkie formalności i w ciągu 2 tygodni miałam pracę. Polecam"

2 miesiące temu

Renata C.

Renata C.

"Przyjazne miejsce, miłe panie😊"

3 lata temu

Jerzy Urbanek

"Bardzo mili. Kompetent pracownicy Fuga Mundi"

4 lata temu

Tomek Sz

Tomek Sz

"Konkretni ludzie i na właściwych miejscach"

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków
  3. Warszawa
  4. Bydgoszcz
  5. Kielce
  6. Lublin
  7. Wrocław

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Fundacja Fuga Mundi - oferty archiwalne

  • Doradca zawodowy

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy do pracy przy realizacji projektów zatrudnieniowych skierowanych do osób z niepełnosprawnościami.

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych miejsc pracy i staży zawodowych, organizacja staży
      • Poradnictwo zawodowe
      • Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do aktualnie realizowanych projektów
      • Trwałe monitorowanie pracy i wsparcie zatrudnionych osób,
      • Monitoring lokalnego rynku pracy oraz nawiązywanie kontaktów z pracodawcami,
      • Realizacja bieżących prac administracyjno- biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe;
      • Umiejętność tworzenia profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych;
      • Mile widziane doświadczenie zawodowe w realizacji projektów;
      • Mile widziane: znajomość przepisów prawa pracy, znajomość zagadnień związanych z zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością;
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
      • Zdolności organizacyjne;
      • Komunikatywność

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
      • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia w realizacji projektów finansowanych ze środków PFRON
      • Współpracę z doświadczonym zespołem.

Pracodawcy w Lublinie