GRUPA FEWATERM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

GRUPA FEWATERM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Gromnik

Jesteśmy Grupa Fewaterm, Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa specjalistycznego. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Gromniku, gdzie zakorzeniliśmy naszą pasję do tworzenia i odnawiania infrastruktury kolejowej. Od 2016 roku, kiedy to zapisaliśmy pierwszą stronę naszej historii, nieustannie dążymy do doskonałości w każdym projekcie.

Nasze usługi budowlano-remontowe są wykonywane z niezachwianą precyzją i zaangażowaniem. Specjalizujemy się w robotach związanych z budową dróg szynowych i kolei podziemnej, co pozwala nam na skupienie się na szczególnych potrzebach tego sektora. Jako certyfikowany dostawca OnePlace, jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania i metody pracy są uznane za wzorcowe, co świadczy o naszym profesjonalizmie i niezawodności.

W Grupie Fewaterm łączymy tradycję z nowoczesnością. Współpracujemy z ekspertami i wykorzystujemy innowacyjne technologie, aby każde zadanie było wykonane z najwyższą starannością. Nasz zespół to fundament naszej firmy, a ich wiedza i doświadczenie są kluczem do sukcesu każdego przedsięwzięcia.

Chociaż nie podajemy tutaj szczegółów naszej pozycji rynkowej czy liczby pracowników, możemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy na to, aby być liderem w branży, którym możesz zaufać. Nasze wartości i misja, choć nie spisane czarno na białym, są wyrażane poprzez nasze działania - dążymy do tego, aby każdy projekt był synonimem niezawodności, bezpieczeństwa i jakości.

Współpraca z nami to gwarancja, że Twoje przedsięwzięcia zostaną zrealizowane z należytą starannością i profesjonalizmem. Zapraszamy do kontaktu, aby razem tworzyć przestrzeń, która łączy, rozwija i inspiruje.

GRUPA FEWATERM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Gromnik
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy GRUPA FEWATERM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA FEWATERM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRUPA FEWATERM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Praca GRUPA FEWATERM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Gromnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 20-30 zł / godz.
    • Firma GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K. z siedzibą w 33-180 Gromnik, ul. Krynicka 4, zatrudni pracowników na stanowisko zbrojarz/murarz/cieśla.

      Zakres obowiązków

      Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie wynikającym z zajmowanego stanowiska

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie w zawodzie (również osoby bez doświadczenia chcące nabyć nowych umiejętności);
      • Dyspozycyjność;
      • Umiejętność pracy samodzielnej;
      • Rzetelność;
      • Umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę (dopuszczamy również inne formy współpracy);
      • Pełen etat;
      • Możliwość dalszego rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w formie stawki podstawowej wraz z planem motywacyjnym;
      • Odzież roboczą;
      • Możliwość zaliczek;
      • Płatny urlop;
      • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe;
      • Praca na terenie kraju
      • Praca od poniedziałku do piątku (wyjazd w delegacje w poniedziałek w godzinach wczesnych porannych powrót w piątki);
      • Bezpłatne zakwaterowanie w delegacji;
      • Bezpłatne wyżywienie w delegacji;
      • Bezpłatny dojazd na budowę z siedziby firmy ( w przypadku większej liczby pracowników mieszkających w tych samych okolicach udostępniamy samochód Bus 9 os.).

        Mile widziani obcokrajowcy.

        Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro(at)grupafewaterm.com lub zadzwoń 668 368 592, 790 799 275