Atlantis Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

CITIHAUS praca

Kraków

Nazywamy się Atlantis Poland i jesteśmy dumną częścią krakowskiego krajobrazu biznesowego od 2003 roku. Nasza podróż rozpoczęła się ponad dwie dekady temu, kiedy to z pasją i determinacją wkroczyliśmy w dynamiczny świat profesjonalnych, naukowych i technicznych usług. Od tego czasu, zespół liczący od 6 do 20 specjalistów nieustannie dąży do doskonałości, tworząc wartość dla naszych klientów i społeczności.

Choć nie zdradzamy wszystkich szczegółów naszej działalności, nasze zaangażowanie w jakość i pozytywne nastawienie do życia są odzwierciedleniem naszych działań. Każdego dnia, z niezachwianą energią, podchodzimy do wyzwań, które stawia przed nami rynek, zawsze z myślą o najlepszym rozwiązaniu dla tych, którzy nam zaufali.

Nasz zespół to nasz największy skarb – to dzięki nim Atlantis Poland jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu. Wszystko, co robimy, opiera się na solidnych fundamentach wiedzy i doświadczenia, co pozwala nam nie tylko sprostać oczekiwaniom, ale często je przekraczać.

Chociaż nie ujawniamy publicznie naszej misji czy szczegółowych wartości, które nami kierują, nasze działania mówią same za siebie. Wzrost przychodów netto o 138,95% oraz wzrost marży zysku netto o 20,65% w 2022 roku to dowód na to, że idziemy we właściwym kierunku, oferując usługi, które są doceniane zarówno na rynku lokalnym, jak i być może w przyszłości – na arenie międzynarodowej.

W Atlantis Poland wierzymy, że każde wyzwanie jest okazją do rozwoju i innowacji. Choć szczegóły naszej oferty pozostają między nami a naszymi klientami, możesz być pewien, że w każdym projekcie, który podejmujemy, stawiamy na najwyższą jakość i skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań, które naprawdę robią różnicę.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

Atlantis Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Atlantis Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Atlantis Poland Sp. z o.o.

Mapa Atlantis Poland Sp. z o.o.

Centrala

Atlantis Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Atlantis Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Kontaktów z Organami Ścigania

    CITIHAUS
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Współpraca i prowadzenie korespondencji z Policją/Prokuraturą/Sądami oraz innymi Organami Ścigania;
      • Przygotowywanie zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Spółki;
      • Reprezentowanie Spółki w ramach toczących się już postepowań;
      • Zarządzenie dokumentacją związaną z prowadzonymi sprawami;
      • Współpraca z innymi działami w Spółce w zakresie przestępstw gospodarczych i urzędniczych;
      • Przeciwdziałanie oraz wykrywanie przestępstw gospodarczych;
      • Prowadzenie postępowań wyjaśniających oraz raportowanie o wykrytych; przestępstwach i nadużyciach w ramach działań Spółki;

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na stanowisku prawniczym, urzędniczym;
      • Wykształcenie wyższe;
      • Znajomość programów Word i Excel, szybkie i płynne pisanie;
      • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy;
      • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
      • Umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielności działania;

      Oferujemy

      • Miesięczny okres próbny, następnie na czas nie określony;
      • Bezstresowe przygotowanie do objęcia stanowiska pracy;
      • Wysokie premie motywacyjne;
      • Praca w biurze w godzinach 8-16;
      • Możliwy kontrakt B2B w ramach współpracy;
      • Możliwość rozwoju oraz doświadczenie w szybko rozwijającej się firmie;

Pracodawcy w Krakowie