Burger King Piast Atrium Molo

Czy to Twoja firma?

Burger King Piast Atrium Molo praca

Szczecin

Od ponad sześciu dekad królujemy w świecie burgerów, serwując naszym gościom niezapomniane doznania kulinarne. Jako BURGER KING® w Polsce, jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do naszych restauracji, rozlokowanych w największych miastach kraju, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, czy Trójmiasto. Nasza historia to opowieść o pasji do doskonałości i miłości do smaku, która zaczęła się ponad 60 lat temu i trwa nieprzerwanie do dziś.

Nasze burgery to symfonia smaków, której sekretem jest najwyższej jakości wołowina, świeże warzywa i sosy, tworzone według unikalnej receptury. Każdy burger jest dla nas dziełem sztuki – grillowany na ogniu, by nadać mu niepowtarzalnego aromatu i smaku, którym możecie się delektować w każdej chwili.

Rozumiemy, że każdy z Was jest wyjątkowy, dlatego w BURGER KING® każdy posiłek może być dopasowany do indywidualnych potrzeb. U nas macie pełną swobodę wyboru – możecie samodzielnie skomponować swojego burgera, tak by idealnie odpowiadał Waszym upodobaniom. To nasza filozofia Have It Your Way®, która wyróżnia nas na rynku i sprawia, że każda wizyta w naszej restauracji jest jedyna w swoim rodzaju.

Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się Królem wśród burgerów, co dla nas oznacza nie tylko pozycję lidera na rynku, ale przede wszystkim zobowiązanie do serwowania Wam produktów najwyższej jakości, przygotowanych z najlepszych składników. To obietnica, którą składamy każdemu naszemu gościowi.

Zapraszamy Was do naszych restauracji, abyście mogli doświadczyć nie tylko wyjątkowego smaku naszych burgerów, ale również ciepłej i przyjaznej atmosfery, która sprawia, że BURGER KING® to coś więcej niż tylko miejsce na posiłek – to miejsce, gdzie każdy czuje się jak w domu. Do zobaczenia w BURGER KING®!

Burger King Piast Atrium Molo najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Burger King Piast Atrium Molo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Burger King Piast Atrium Molo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Burger King Piast Atrium Molo

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Burger King Piast Atrium Molo - oferty archiwalne

  • Pracownik restauracji

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Burger King to marka, która swój sukces zawdzięcza przede wszystkim swoim pracownikom. To właśnie dzięki nim jesteśmy obecni w ponad 65 krajach, a nasze restauracje stały się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Nie przez przypadek - Burger King to miejsce dla tych, którzy uwielbiają burgery, potrafią czerpać radość ze wszystkiego, co robią i wreszcie - są głodni wyzwań!

      Zostań jednym z nas. Dołącz do zespołu Burger King jako:

      PRACOWNIK RESTAURACJI

      Zakres obowiązków

      Jako pracownik restauracji odpowiedzialny będziesz za dostarczanie naszym gościom doskonałych produktów, wyjątkowej i szybkiej obsługi oraz utrzymanie restauracji w czystości. Dołączysz do pełnego radości zespołu, który wzajemnie się wspiera i w którym możesz pozostać sobą!

      Wymagania

      Wymagana książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      PRACA W BURGER KING TO:

      • Wspaniały zespół, który zatroszczy się o Ciebie.
      • Rodzinna atmosfera, dzięki której poczujesz się u nas jak w domu.
      • Pakiet profesjonalnych szkoleń, które zapewnią Ci dobry start i przygotują do pracy na stanowisku.
      • Uczciwa praca z jasnymi zasadami i wynagrodzeniem zawsze na czas.
      • Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem.
      • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
      • Premie i nagrody za osiągnięcia, które dodadzą Ci jeszcze więcej motywacji do działania.
      • Dodatkowe benefity - w tym możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej, czy multikarnetu sportowego.
      • Wyjątkowe produkty Burger King codziennie w ramach przerwy w atrakcyjnych cenach, a także zniżki do KFC, Starbucks i Pizza Hut.
      • Szerokie możliwości rozwoju i awansu, jeśli tylko masz duży apetyt… na więcej.

Pracodawcy w Szczecinie