Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-BUDOWLANYCH INŻ-BUD sp. z o.o. praca

Tarnów

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Robót Inżynieryjno-Budowlanych Inż-Bud, zlokalizowanym w sercu Tarnowa, gdzie codziennie z pasją tworzymy przestrzeń wokół nas. Nasza specjalność to usługi budowlane, które realizujemy z niezachwianą dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Szczególnie dumni jesteśmy z naszych prac związanych z poszyciem dachowym oraz wymianą okien dachowych – to właśnie w tych obszarach klienci doświadczają naszego zaangażowania i profesjonalizmu, co wielokrotnie podkreślali w swoich pozytywnych recenzjach.

Nasze działania opieramy na solidnym fundamencie doświadczenia i wiedzy technicznej, co pozwala nam na realizację projektów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy zespołem, dla którego budownictwo to nie tylko praca – to pasja i sposób na życie. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i jakości.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej firmy, to możemy zapewnić, że każdy projekt jest dla nas kolejnym rozdziałem, który piszemy z największą starannością. Nasze przedsięwzięcia są dowodem na to, że w każdym zadaniu, które podejmujemy, kierujemy się profesjonalizmem i dążeniem do doskonałości.

Zapraszamy do współpracy i doświadczenia naszego profesjonalnego podejścia do każdego zadania. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie służyć przez lata, łącząc funkcjonalność z estetyką. To nasza misja – budować z myślą o ludziach i dla ludzi.

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-BUDOWLANYCH INŻ-BUD Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-BUDOWLANYCH INŻ-BUD Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-BUDOWLANYCH INŻ-BUD Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-BUDOWLANYCH INŻ-BUD Sp. z o.o.

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-BUDOWLANYCH INŻ-BUD Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-BUDOWLANYCH INŻ-BUD Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy (o)

    PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-BUDOWLANYCH INŻ-BUD Sp. z o.o.
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kierownik budowy

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku, wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Praca na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, w przypadku delegacji zapewniony dojazd i zakwaterowanie, praca od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00- do uzgodnienia, wynagrodzenie: od 6 000 do 7 000 netto (8 383,43 zł do 9 800,83 zł brutto) . Kontakt: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Budowlanych "INŻ-BUD" Sp. z o.o., wcześniejszy kontakt tel.: 602 13 12 21.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 8 383,43 - 9 800,83 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter zewnętrznych sieci wod-kan (o)

    • Tarnów

      Monter zewnętrznych sieci wod-kan

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku, wykształcenie zasadnicze zawodowe. Praca na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, w przypadku delegacji zapewniony dojazd i zakwaterowanie, praca od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00- do uzgodnienia, wynagrodzenie: od 3 000 do 3 500 zł netto (4 129,95 do 4 839,28 zł brutto) . Kontakt: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Budowlanych "INŻ-BUD" Sp. z o.o., wcześniejszy kontakt tel.: 602 13 12 21.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 129,95 - 4 839,28 PLN

Pracodawcy w Tarnowie