PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PROECO SOLUTIONS sp. z o.o. praca

Lublin

Firma PROECO SOLUTIONS POLSKA oferuje swoim klientom profesjonalne usługi z zakresu instalacji fotowoltaicznych. Naszym priorytetem jest optymalny projekt i dobór instalacji fotowoltaicznej, tak by pracowała ona efektywnie z największą korzyścią dla klienta. Wszystkie prace są wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia projektowe i wykonawcze z wieloletnim doświadczeniem w biurach projektowych i na budowach.
Inwestycja w energię solarną ma gwarancję zwrotu w czasie biorąc pod uwagę coroczne wzrosty cen energii elektrycznej. Jest to więc idealny sposób na ulokowanie swoich funduszy.
Dodatkowym atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w budowie instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych, automatyki budynków oraz instalacji teletechnicznych takich jak: przeciwpożarowe SSP, DSO, telewizji dozorowej CCTV, systemów włamania i napadu, okablowania strukturalnego. Nasz doświadczony zespół specjalistów mając bogaty bagaż doświadczeń i wiedzy w instalacjach prężnie rozwija dział odnawialnych źródeł energii oraz efektywności energetycznej. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji i montażu instalacji fotowoltaicznych.

PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ankieter Lublin
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Promotor ds. Odnawialnych Źródeł Energii

    • Lublin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 2 000-5 000 zł / mies.

    • Chcesz spróbować swoich sił w prężnie rozwijającej się spółce, która stawia na profesjonalizm i rozwój?

      Poszukujemy zaangażowanych i ambitnych osób na stanowisko:

      Promotor ds. Odnawialnych Źródeł Energii

      Zakres obowiązków

      • aktywne pozyskiwanie i bezpośredni kontakt z klientami
      • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
      • przeprowadzanie ankiet z potencjalnymi klientami
      • dystrybucja materiałów reklamowych
      • raportowanie wyników swojej pracy

      Wymagania

      • ukierunkowanie na cel (inicjatywa w działaniu, aktywność)
      • samodzielność i zaangażowanie
      • wysokie predyspozycje interpersonalne
      • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • pracę w doświadczonym zespole i i dynamicznie rozwijającej się organizacji
      • pełne wsparcie menadżera sprzedaży
      • system prowizyjny
      • szkolenia z zakresu OZE oraz technik sprzedażowych
      • możliwość rozwoju
      • elastyczne godziny pracy oraz warunki zatrudnienia
      • niezbędne narzędzia

Pracodawcy w Lublinie