Czy to Twoja firma?

Voice Premium praca

Kraśnik

Voice Premium najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konsultant Kraśnik
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Voice Premium

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Voice Premium

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Voice Premium

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Voice Premium
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lublin
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Voice Premium - oferty archiwalne

  • Konsultant telefoniczny/praca jednozmianowa/od zaraz

    • Kraśnik
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prężnie rozwijająca się firma w Kraśniku, poszukuje specjalisty ds.

      umawiania na widowiska lub warsztaty.

      Do twoich obowiązków będzie należało przedstawienie całej oferty spotkania i zapisanie go na spotkanie poprzez imienną rezerwacje.

      Wymagania

      Wymagamy dyspozycyjności, zaangażowania i chęci do pracy.

      Oferujemy

      1.ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

      Gwarantowana stawka godzinowa 13,37 zł netto + premie motywujące.

      Realne zarobki sięgają do 3500 zł miesięcznie !

      2. OTWARTA ŚCIEŻKA ROZWOJU

      Stawiamy na nowe doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji osób, które z nami tworzą zespół, doceniając ich kreatywność, lojalność, determinację i zaangażowanie.

      3. ŚWIETNA, PRZYJAZNA ATMOSFERA

      Nasz zespół tworzą młodzi, pozytywni ludzie. Wiemy, że tylko zadowolony pracownik będzie pracować wydajnie i będzie identyfikować się z firmą, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do zdrowej atmosfery i pozytywnych relacji.

      4. ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA W PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMIE

      Wszędzie słyszysz, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie ma znaczenia. Szkolimy od podstaw. To u nas zdobędziesz doświadczenie. Każda nowa osoba ma zapewnione szkolenie, które pomaga wdrożyć się do pracy.

      5. Zyskujesz płatne przerwy – łącznie 45 min

      Jesteś zainteresowany? Wyślij do Nas swoją aplikację!

  • Doradca Klienta Telefonicznego

    • Kraśnik
    • pełny etat

      Praca od zaraz + atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy!

      Wymagania

      Wymagamy dyspozycyjności, otwartości i chęci do pracy.

      Oferujemy

      Dlaczego warto do nas dołączyć?

      Jesteś zainteresowany? Wyślij do Nas swoją aplikację lub zadzwoń 512792623

Pracodawcy w Kraśniku