Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-WDROŻENIOWE NABOR GRAŻYNA NABORCZYK praca

Kraśnik

Witajcie, jesteśmy Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Wdrożeniowym "NABOR" Grażyna Naborczyk, zlokalizowanym w sercu Kraśnika. Nasza historia rozpoczęła się ponad 30 lat temu i od tego czasu nieustannie rozwijamy się, by być liderem na polskim rynku w dziedzinie precyzyjnych wyrobów gumowych i gumowo-metalowych.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów, które są kluczowe dla wielu sektorów przemysłu, w tym motoryzacyjnego, spożywczego, lotniczego i maszynowego. Nasze produkty, takie jak uszczelnienia, są nie tylko innowacyjne, ale także wykonane z najwyższą starannością, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz TS16949. Obecnie pracujemy także nad wdrożeniem normy lotniczej AS9100, co jest świadectwem naszego zaangażowania w doskonalenie jakości.

Nasze wyroby gumowe, gumowo-metalowe oraz metalowe są cenione nie tylko na rynku krajowym, ale również za granicą, gdzie z powodzeniem współpracujemy z wieloma kontrahentami. To właśnie dzięki naszej otwartości na międzynarodowe rynki, możemy z dumą mówić o naszej globalnej obecności.

W "NABOR" stawiamy na profesjonalizm i długoterminowe relacje z naszymi partnerami. Wierzymy, że zaufanie i wysokie kompetencje to fundamenty, na których buduje się trwały sukces. Dlatego też nieustannie inwestujemy w nasz park maszynowy i rozwijamy wiedzę, aby dostarczać rozwiązania najwyższej jakości.

Nasze usługi obejmują obróbkę skrawaniem, obróbkę plastyczną oraz przetwórstwo elastomerów. Oferujemy kompleksowe wsparcie konstrukcyjno-technologiczne, które pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i ciągłe dążenie do doskonałości są kluczem do sukcesu zarówno naszych klientów, jak i naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszych produktów oraz usług bliżej. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, opartą na innowacyjności, jakości i wzajemnym zaufaniu.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-WDROŻENIOWE NABOR GRAŻYNA NABORCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja produkcja / przemysł praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-WDROŻENIOWE NABOR GRAŻYNA NABORCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-WDROŻENIOWE NABOR GRAŻYNA NABORCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-WDROŻENIOWE NABOR GRAŻYNA NABORCZYK

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-WDROŻENIOWE NABOR GRAŻYNA NABORCZYK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-WDROŻENIOWE NABOR GRAŻYNA NABORCZYK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraśnik
  3. Bielsko-Biała
  4. Mińsk Mazowiecki
  5. Wrocław
  6. Łódź
  7. Bydgoszcz
  8. Lublin
  9. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-WDROŻENIOWE NABOR GRAŻYNA NABORCZYK - oferty archiwalne

  • Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

    • Kraśnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie elementów konstrukcyjnych maszyn do lakierowania, malowanie ręczne i natryskowe elementów maszyn i konstrukcji stalowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kontroler jakości wyrobów przemysłowych

    • Kraśnik

      kontrola materiałów z dostaw, kontrola ostateczna wyrobów zgodnie z procesem technologicznym, wystawianie raportów oraz świadectw jakośći, udział w audytach systemowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: RYSUNEK TECHNICZNY
      • Inne wymagania: obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego

      Oferujemy

  • Spawacz

    • Kraśnik

      przygotowanie deytali do spawania, czyszczenie spoin po spawaniu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: KURS - SPAWACZ TIG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Kraśniku