Czy to Twoja firma?

Lk Duet Sp. z o.o. praca

Koszalin

W sercu malowniczego Koszalina, gdzie bryza Bałtyku splata się z codziennością, narodziła się nasza pasja do darów morza. Jesteśmy Lk Duet, założeni z wizją i zamiłowaniem do przetwarzania oraz konserwowania ryb, skorupiaków i mięczaków. Od pierwszego dnia naszej działalności, 1 października 2019 roku, z zaangażowaniem podchodzimy do każdego etapu naszej pracy, by dostarczać produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Choć nie mogę się z Wami podzielić pełnym obrazem naszej oferty, to mogę zapewnić, że każdy produkt, który opuszcza nasze progi, jest wynikiem starannie dopracowanego procesu. Zawsze stawiamy na świeżość i jakość, bo wiemy, że to one są kluczem do satysfakcji naszych klientów.

W naszej codziennej pracy kierujemy się prostą filozofią: morze ma wiele do zaoferowania, a naszym zadaniem jest to bogactwo uchwycić i zachować w najlepszej postaci. Choć nie dysponujemy danymi, które pozwoliłyby nam przedstawić naszą pozycję rynkową czy szczegółowe informacje o innowacjach i certyfikatach, to nieustannie dążymy do doskonałości, mając na uwadze dobro naszych klientów i środowiska.

Zdajemy sobie sprawę, że ostatni czas nie był dla nas łatwy. Spadek przychodów netto ze sprzedaży o 96,5% w 2022 roku oraz wyzwania finansowe, które przed nami stanęły, są dla nas motywacją do jeszcze cięższej pracy i poszukiwania nowych ścieżek rozwoju. Wierzymy, że dzięki determinacji i wsparciu naszych klientów, przyszłość przyniesie stabilizację i wzrost.

W Lk Duet jesteśmy dumni z naszych korzeni i z tego, co robimy. Jesteśmy tutaj, by służyć naszym klientom najlepszymi produktami z głębin morza i nieustannie pracujemy nad tym, by nasze jutro było jeszcze lepsze niż dzisiaj. Zapraszamy do wspólnego odkrywania smaków, które morze kryje w swoich głębinach. Razem możemy tworzyć historię, która będzie smakować wyjątkowo.

Lk Duet Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Architekt Koszalin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Lk Duet Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lk Duet Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lk Duet Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Praca Lk Duet Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent architekta

    Lk Duet Sp. z o.o.
    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      praca na stałe
      pełny etat
      tylko stacjonarnieAsystent architektawynagrodzenie: od 3500 nettoW związku z dynamicznym rozwojem naszej pracowni poszukujemy asystenta architekta do pracy przy ciekawych oraz rozwojowych założeniach projektowych w naszej pracowni.
      Gwarantujemy możliwość rozwoju, nasza doświadczona część zespołu służy merytorycznym wsparciem, oferujemy elastyczny grafik godzinowy „life balance”
      • znajomość programów ArchiCad,
      • mile widziana znajomość sketch-up,
      • znajomość przepisów budowlanych,
      • umiejętność pracy w grupie,
      • znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem.
      Obowiązki:
      • praca przy projektach architektury mieszkaniowej, użyteczności publicznej, urbanistyk,
      • wykonujemy projekty koncepcyjne, projekty budowlane, projekty wykonawcze,
      • prowadzimy nadzory autorskie na budowie]

Pracodawcy w Koszalinie