Czy to Twoja firma?

GRUPA STEINHOF sp. z o.o. praca

Tarnów

Jesteśmy Grupą Steinhof, dumnym polskim producentem akcesoriów samochodowych, który od ponad sześciu dekad kształtuje branżę automotive. Nasza historia sięga 1960 roku, kiedy to nasz założyciel, Stanisław Steinhof, rozpoczął produkcję w swoim przydomowym warsztacie. Dziedzictwo pasji i innowacyjności przekazane przez założyciela jest nadal żywe w naszych działaniach, a obecnie pod kierownictwem Marka Steinhofa, kontynuujemy misję dostarczania produktów najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w produkcji haków holowniczych, które są uznane w całej Europie, oraz klocków hamulcowych, które umocniły naszą pozycję na polskim rynku. Nasze produkty, takie jak haki holownicze z kulą odkręcaną oraz wypinaną automatycznie, klocki hamulcowe do samochodów osobowych i ciężarowych, bagażniki rowerowe, czy wiązki elektryczne, są wynikiem połączenia tradycji z nowoczesną technologią.

Jakość jest dla nas priorytetem, co potwierdza nasz system zarządzania jakością ISO oraz liczne certyfikaty i homologacje. Inwestujemy w rozwój technologiczny, współpracując z ośrodkami badawczymi, a nasze nowoczesne laboratorium i Wewnętrzny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy są sercem innowacji. Dzięki temu nasze produkty przechodzą specjalistyczne testy zmęczeniowe, zapewniając bezpieczeństwo i niezawodność.

Zatrudniamy 230 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszą największą wartością. To dzięki ich zaangażowaniu i wydajności jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość naszych produktów.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale również usługi, takie jak serwis pojazdów osobowych i ciężarowych oraz wsparcie techniczne. Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania naszych klientów, niezależnie od tego, czy potrzebują pomocy technicznej, czy tłumaczeń i wsparcia w języku czeskim.

Dumni z naszego międzynarodowego zasięgu, regularnie uczestniczymy w targach motoryzacyjnych Automechanika Frankfurt, gdzie prezentujemy nasze innowacje i nawiązujemy nowe kontakty biznesowe.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z 60-letniego doświadczenia, wykorzystania wysokiej jakości mieszanek tworzyw od niemieckich dostawców, nowoczesnej linii malarskiej i parku maszynowego. Nieustannie rozwijamy naszą linię produkcyjną, aby nasze klocki hamulcowe były jeszcze lepsze.

W Grupie Steinhof jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie jasna jak nasza historia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych klientów. Razem możemy jechać dalej i bezpieczniej.

GRUPA STEINHOF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy GRUPA STEINHOF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA STEINHOF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRUPA STEINHOF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

GRUPA STEINHOF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
GRUPA STEINHOF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rydułtowy

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca GRUPA STEINHOF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektryk/Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu

    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma „Steinhof”, producent klocków hamulcowych, haków holowniczych oraz serwis samochodów poszukuje kandydata na stanowisko: Elektryk/Elektromechanik

  • Mechanik Samochodowy

    • Tarnów
    • Firma „Steinhof”, producent klocków hamulcowych, haków holowniczych oraz serwis samochodowy, w związku z rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: Mechanik samochodowy.

      Mechanik Samochodowy

      Obowiązki

      • samodzielna diagnoza i naprawa pojazdówosobowych

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego
      • znajomość branży motoryzacyjnej oraz diagnostyki
      • odpowiedzialność i samodzielność
      • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • nowoczesne narzędzia i sprzęt naprawczy
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • niezbędne szkolenia
      • bardzo dobre warunki pracy
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

      • CV proszę przesłać na adres e-mail: Aplikuj (w temacie proszę napisać MECHANIK SAMOCHODOWY), lub składać osobiście w siedzibie firmy w Tarnowie, ul. Przemysłowa 27A

Pracodawcy w Tarnowie