Emi Plus sp.j. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski

Czy to Twoja firma?

Emi Plus sp.j. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski praca

Lublin

W sercu malowniczego Lublina znajduje się nasza firma - EMI Plus. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią branży meblarskiej, tworząc produkty, które nie tylko uzupełniają przestrzeń, ale również wnoszą do niej wartość i funkcjonalność. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment mebli biurowych, krzeseł, foteli, sof, a także mebli metalowych, medycznych, szkolnych i świetlicowych, które znajdują zastosowanie w różnorodnych przestrzeniach, od biur po placówki oświatowe i medyczne.

Misją, która nas prowadzi, jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu staranności i wysokiego standardu obsługi klienta. Rozumiemy, jak ważne jest środowisko pracy i nauki, dlatego nasze meble są projektowane z myślą o komforcie i ergonomii użytkowania. Innowacyjność jest dla nas kluczowa - stosujemy nowoczesne technologie produkcji i wyłącznie wysokogatunkowe materiały, w tym naszą innowacyjną farbę proszkową antybakteryjną z aktywnością antybakteryjną opartą na jonach srebra, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i higienę.

Dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko estetyczne i trwałe, ale również bezpieczne. Spełniają one wszystkie wymogi BHP, a zastosowana przez nas farba proszkowa antybakteryjna jest zgodna z wymaganiami dla kontaktu z żywnością, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości.

Jesteśmy także elastyczni w realizacji indywidualnych potrzeb naszych klientów, oferując możliwość wykonania mebli na wymiar. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wysoka jakość produktów, ale również dodatkowe usługi, takie jak bezpłatne aranżacje wnętrz i 24-miesięczna gwarancja na nasze produkty.

W EMI Plus wierzymy, że nasze meble to coś więcej niż przedmioty - to elementy, które wspierają codzienne funkcjonowanie, komfort i dobre samopoczucie użytkowników. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się wartością i jakością, jaką dostarczamy każdego dnia.

Emi Plus sp.j. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Lublin
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Emi Plus sp.j. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Emi Plus sp.j. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Emi Plus sp.j. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Emi Plus sp.j. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski - oferty archiwalne

  • Pomocnik do noszenia i montażu mebli

    • Lublin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Pomocnik do montażu i noszenia mebli. Parca od zaraz.

      Zakres obowiązków

      • Montaż mebli u klienta
      • Pomoc montażyście

      Wymagania

      • Wykrztałcenie zawodowe lub średnie.
      • Umiejętność posługiwania się wkrętarką

      Oferujemy

      • Umowa zlecenie
      • Praca na stałe
      • Wynagrodzenie 3500-3800 zł brutto.

Pracodawcy w Lublinie