Czy to Twoja firma?

Hurtownia Budowlana AGAD Sp.z o.o praca

Toruń

Jesteśmy hurtownią budowlaną "AGAD" – Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa, z siedzibą w malowniczym Toruniu. Nasza podróż rozpoczęła się ponad 30 lat temu, kiedy to Andrzej Gadomski, nasz założyciel, postawił pierwsze kroki w branży, specjalizując się w remontach i renowacjach. Od tamtego czasu, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jako lider na rynku, szczycimy się produkcją wysokiej jakości okien i drzwi z drewna, które są synonimem trwałości i estetyki. Nasza pasja do zachowania piękna przeszłości przejawia się również w profesjonalnej renowacji obiektów zabytkowych – każdy projekt traktujemy jako dzieło sztuki, które wymaga naszej pełnej uwagi i precyzji.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych – od pustaków i betonu komórkowego, przez ceramikę ścienną, materiały dociepleniowe, aż po pokrycia dachowe. Dostarczamy również materiały wiążące, takie jak cementy i wapna, a także tynki, zaprawy i kleje. Dopełnieniem naszej oferty są okna i drzwi, materiały do instalacji hydraulicznych i elektrycznych, a także materiały wykończeniowe, w tym farby, tynki i panele podłogowe.

Współpracujemy z najbardziej znanych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów. Nasz bogaty park maszynowy, kompetentni pracownicy oraz ogromne inwestycje w renowacje zabytków, to nasze atuty, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Jesteśmy dumni, że nasza firma jest uznana nie tylko w regionie, ale także w całej Polsce. To dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku, tworząc wartość zarówno dla naszych klientów, jak i dla zachowania dziedzictwa kulturowego naszego kraju.

Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, możemy pomóc Ci zrealizować każdy, nawet najbardziej ambitny projekt budowlany. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą cieszyć oko i służyć przez lata.

Hurtownia Budowlana "AGAD" Sp.z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia magazyn

Oferty pracy Hurtownia Budowlana "AGAD" Sp.z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hurtownia Budowlana "AGAD" Sp.z o.o

Mapa Hurtownia Budowlana "AGAD" Sp.z o.o

Siedziba główna

Hurtownia Budowlana "AGAD" Sp.z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Hurtownia Budowlana "AGAD" Sp.z o.o - oferty archiwalne

  • Główna Ksiegowa

    Hurtownia Budowlana "AGAD" Sp.z o.o
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane "AGAD" Sp.z o.o w Toruniu poszukuje pracownika na stanowisko

      Główna Ksiegowa

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie pełnej księgowości spółki;
      • Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych oraz deklaracji podatkowych;
      • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości;
      • Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT,
      • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

      Wymagania

      • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej/Księgowego;
      • Wykształcenie ekonomiczne (ekonomia, rachunkowość, finanse)
      • Praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych;
      • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
      • Znajomość programu księgowego Rewizor
      • Umiejętność dokonywania analiz finansowych i bilansów

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
      • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
      • Pracę w renomowanej Firmie
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Szkolenia
  • Magazynier

    • Chełmża
    • Market Budowlany Mrówka w Chełmży zatrudni Magazyniera

      • prowadzenie gospodarki magazynowej
      • przyjmowanie dostaw
      • rozładunek towarów
      • praca z klientem na hali sprzedaży

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku
      • uprawnienia na wózki widłowe
      • obsługa kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem
      • zainteresowanie handlem
      • odpowiedzialność, sumienność

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
      • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
      • rabat pracowniczy na zakupy w naszym Markecie
      • godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
      • możliwość rozwoju i awansu
      • wsparcie przyjaznego zespołu

  • Sprzedawca-kasjer

    • Chełmża
    • Sprzedawca-Kasjer

      Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

      • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
      • obsługę kasy fiskalnej,
      • rozładunek dostaw towarów,
      • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

      Wymagania

      • gotowość do pracy ,
      • rzetelność i uczciwość,
      • łatwość nawiązywania kontaktów,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • znajomość materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • umowe o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premie,
      • dobrą atmosferę pracy.

Pracodawcy w Toruniu