Czy to Twoja firma?

PROJECT AND PRODUCTION GRZEGORZ URYGA praca

Gliwice
kucie,prasowanie,wytłaczanie i walcowanie metali
PROJECT AND PRODUCTION GRZEGORZ URYGA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy PROJECT AND PRODUCTION GRZEGORZ URYGA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROJECT AND PRODUCTION GRZEGORZ URYGA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PROJECT AND PRODUCTION GRZEGORZ URYGA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PROJECT AND PRODUCTION GRZEGORZ URYGA - oferty archiwalne

  • Operator prasy

    PROJECT AND PRODUCTION GRZEGORZ URYGA
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie podstawowe, praca na zmiany, umiejętność pracy na maszynach, samokontrola, miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Gliwicach