Czy to Twoja firma?

EUROSTAL sp. z o.o. praca

Gorzów Wielkopolski

Od naszych skromnych początków w 1993 roku, EUROSTAL Sp. z o.o. rozwijała się z pasją i zaangażowaniem, aby stać się uznawanym liderem w branży obróbki metali i produkcji wysokiej jakości elementów metalowych. Nasza historia to opowieść o ciągłym doskonaleniu i adaptacji; od małej spółki cywilnej, przez dynamiczną spółkę akcyjną, aż po obecną solidną strukturę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów, które są nie tylko funkcjonalne, ale i trwałe. Nasze naczepy dla sektora rolniczego, hale i wiaty stalowe, wkłady kominkowe, a także konstrukcje ze stali czarnej S235 i S355, to tylko niektóre przykłady naszej wszechstronnej oferty. Nasze usługi spawalnicze i cięcia termicznego na wypalarce laserowej są wykonywane z niezmienną precyzją, co zapewnia klientom produkty najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z naszego Systemu Zapewnienia Jakości ISO, który wdrożyliśmy w 1998 roku i który do dziś jest fundamentem naszej nieustannej dbałości o detale. To dzięki niemu możemy z dumą mówić o naszej misji zapewnienia najwyższej jakości i konkurencyjności. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pracowników na każdym szczeblu przedsiębiorstwa są kluczem do sukcesu i satysfakcji naszych klientów.

Nasza międzynarodowa obecność, szczególnie w regionie Azji Centralnej, świadczy o globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy z całego świata. Rozumiemy, że innowacja i jakość idą w parze z odpowiedzialnością i zaufaniem, dlatego też nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych procesów i produktów.

Posiadamy własną halę, co daje nam przewagę konkurencyjną i pozwala na właściwe przechowywanie naszych produktów, zapewniając ich optymalny stan aż do momentu dostarczenia klientowi.

W EUROSTAL Sp. z o.o. jesteśmy zaangażowani w budowanie trwałych relacji z naszymi klientami, dostawcami i pracownikami. Wierzymy, że to właśnie ludzie są sercem naszego biznesu, a ich umiejętności i poświęcenie są fundamentem naszego sukcesu. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w dostarczaniu produktów najwyższej jakości.

EUROSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy EUROSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EUROSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Gorzowie Wielkopolskim

Oddział w Strzelcach Krajeńskich

Praca EUROSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Spawacz monter (może być obywatel ukrainy)

    EUROSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Strzelce Krajeńskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      spawanie konstrukcji stalowych, montaż konstrukcji stalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego
      • Inne wymagania: wymagany certyfikat spawalniczy MAG, mile widziane doświadczenie w montażu konstrukcji, mile widziane uprawnienia na suwnicę

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technolog konstrukcji stalowych

      przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i listw materiałowych, współpraca z działem produkcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim