Matpol sp. z o. o. sp. k.

Czy to Twoja firma?

Matpol sp. z o.o. sp. k. praca

Skawina

Spółka Matpol to nowoczesny zakład produkcyjny, który specjalizuję się m. in. w:

- produkcji szyb zespolonych

- obróbce i przetwórstwie szkła

Nowy zakład produkcyjny o powierzchni 6000 m² wyposażony jest w innowacyjne urządzenia do produkcji szyb zespolonych i obróbki szkła. Współpracujemy z producentami okien, ślusarki aluminiowej, producentami mebli i wykonawcami elementów wyposażenia wnętrz oraz innymi firmami zajmujących się obróbką szkła na terenie kraju i poza granicami Polski.

Więcej informacji o nas jest dostępnych na: www.matpol-skawina.pl

Matpol sp. z o. o. sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy Matpol sp. z o. o. sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Matpol sp. z o. o. sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Spotkania integracyjne

Mapa Matpol sp. z o. o. sp. k.

Siedziba główna

Matpol sp. z o. o. sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Matpol sp. z o. o. sp. k. - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji

    • Skawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 6 700-6 700 zł / mies.
    • To oferujemy:

      Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na lokalnym rynku

      Praca w zaangażowanym i wspierającym się młodym zespole

      Pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym

      Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

      Możliwość awansu pionowego lub poziomego

      Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatki związane z pracą w systemie 3-zmianowym

      Zakres obowiązków

      • Obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi zgodnie z instrukcjami technicznymi
      • Monitorowanie procesów produkcyjnych i zapewnienie ich płynności
      • Wykrywanie i rozwiązywanie drobnych usterek maszyn
      • Utrzymywanie wysokich standardów jakości wyrobów
      • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i przepisów

      Wymagania

      • Doświadczenie w obszarze pracy na produkcji lub jako operator maszyn będzie dodatkowym atutem
      • Umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do nowych zadań
      • Skrupulatność i dbałość o szczegóły
      • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
      • Zdolność do pracy w zespole oraz pod presją czasu
      • Znajomość podstawowych zasad obsługi maszyn produkcyjnych
      • Umiejętność rozwiązywania problemów

      Mile widziane:

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
      • Uprawnienia do obsługi suwnic

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na lokalnym rynku
      • Praca w zaangażowanym i wspierającym się młodym zespole
      • Pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym
      • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
      • Możliwość awansu pionowego lub poziomego
      • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatki związane z pracą w systemie 3-zmianowym

Pracodawcy w Skawinie