ASK-INSTALACJE

ASK-INSTALACJE najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ASK-INSTALACJE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ASK-INSTALACJE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ASK-INSTALACJE

Siedziba główna

ASK-INSTALACJE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ASK-INSTALACJE

Pełna nazwa
ASK-INSTALACJE S.C. ARKADIUSZ MOSZUMAŃSKI,PIOTR MARKIEWICZ
Adres rejestrowy
ul. Wiślana 12 34-114 Brzeźnica
NIP
6762339102
REGON
120395586
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie ASK-INSTALACJE

4.2

Na podstawie 11 ocen z Google.

Mateusz Niewazne

"Rzetelna firma. Polecam!"

3 lata temu

Mirosław Nędza

"Firma warta polecenia"

3 lata temu

Wojciech G

Wojciech G

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Praca ASK-INSTALACJE - oferty archiwalne

  • Automatyk - serwisant i monter urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych

    • Brzeźnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy do pracy na stanowisku

      Automatyk - serwisant i monter urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych

      Baza firmy znajduje się w Brzeźnicy k/Skawiny

      Zakres obowiązków

      • naprawa i serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz grzewczych i wentylacyjnych

      Wymagania

      • Wymagane: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.
      • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - stawka godzinowa plus premia od zrealizowanych zleceń ( uruchomienia urządzeń, okablowanie automatyki itp.).

      Telefony kontaktowe: Arkadiusz 602223087

  • Hydraulik - monter instalacji sanitarnych wod-kan, c.o

    • Brzeźnica
    • Zatrudnimy do pracy na stanowisku:

      Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych wod-kan, c.o. wraz z montażem kotłowni, inst. hydrantowe, gazowe.

      • montaż wewnętrznych sieci centralnego ogrzewania, wentylacji, instalacji gazowych, instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych,
      • montaż zewnętrznych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych (sanitarnych i deszczowych), ciepłowniczych, gazowych.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - stawka godzinowa plus premia obiektowa.

      Telefony kontaktowe: Maciej 608120412 ; Arkadiusz 602223087

Pracodawcy w Brzeźnicy