IGLOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

IGLOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Nowy Wiśnicz

Firma IGLOO jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów urządzeń chłodniczych w Europie.

Dzięki innowacyjnym produktom oraz nowoczesnej stylistyce, nieustannie ulepszamy markę produktu, która zyskała uznanie w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Naszą wysoką pozycję zawdzięczamy doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników.

IGLOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy IGLOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IGLOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IGLOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca IGLOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • GŁÓWNY KSIĘGOWY / GŁÓWNA KSIĘGOWA

    • Nowy Wiśnicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

      GŁÓWNY KSIĘGOWY / GŁÓWNA KSIĘGOWA

      Miejsce pracy: Stary Wiśnicz / k. Bochni

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie głównej księgowości firmy oraz kierowaniem działem księgowości

      • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z polskimi zasadami - ustawą o rachunkowości

      • Sporządzanie sprawozdawczości finansowej do GUS, NBP

      • Odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe przygotowanie deklaracji podatkowych,

      • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych

      • Sprawdzanie dokumentów księgowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

      • Współpraca z organami zewnętrznymi (firmy audytorskie, US, ZUS)

      • Współpraca z bankami: przygotowywanie i analiza sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, w tym w obrocie międzynarodowym (waluty)

      • Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych

      • Koordynacja pracy zespołu księgowości

      • Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych oraz przepływów pieniężnych ( w tym jw. waluty, obrót międzynarodowy, koszty itd.)

      Wymagania

      • Wykształcenia wyższego kierunkowego - rachunkowość, finanse (kwalifikacje biegłego rewidenta będą dodatkowym atutem)
      • Co najmniej 6-letniego doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub samodzielnego księgowego w firmie produkcyjnej
      • Biegła znajomość przepisów prawa z zakresu rachunkowości i podatków (UoR, CIT,PIT,VAT)
      • Znajomość i biegłość w zakresie zagadnień: gospodarka materiałowa, środki trwałe, leasing
      • Praktycznej znajomości przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
      • Zdolności analitycznych, bardzo dobrej organizacji pracy
      • Samodzielności w pracy, odpowiedzialności, zaangażowania, dokładności
      • Biegłej obsługi komputera, a w szczególności znajomość zaawansowanego programu księgowego typu ERP (MS AX, Optima, Symfonia itp.) oraz MS Office
      • Znajomość rachunkowości zarządczej będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz system premiowy
      • Dużą samodzielność w organizacji działu księgowości
      • Programy motywacyjne
      • Szeroki pakiet szkoleń i programów rozwojowych
      • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
      • Współpracę z zespołem profesjonalistów