Czy to Twoja firma?

Mieszczanin Informatyka sp. z o.o. praca

Mysłowice

Od ponad trzech dekad jesteśmy wiernym kompanem każdego, kto stoi przed wyzwaniem zarządzania nieruchomościami. Mieszczanin Informatyka to nie tylko nasza nazwa, to synonim zaufania i niezawodności w świecie informatyki i programowania. Z głębokimi korzeniami w przemyśle nieruchomości, od 1987 roku nieustannie dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają życie zarówno zarządców, jak i mieszkańców.

Nasza siedziba przy ulicy Modrzewskiego 42 to serce, z którego bije pasja do tworzenia i doskonalenia oprogramowania. Z dumą obsługujemy 1000 klientów na terenie całej Polski, a nasz portal e-kartoteka jest domem dla 1 500 000 aktywnych kont. To świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim nas obdarzają użytkownicy.

W Mieszczanin Informatyka stawiamy na ciągły rozwój. Nasze oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami, obsługi spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych jest na bieżąco ulepszane. Dostosowujemy je do zmieniających się przepisów i realiów, bo wiemy, że tylko w ten sposób możemy wspierać naszych klientów w codziennych wyzwaniach.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia, które przekłada się na jakość naszych usług. Nasza niemal natychmiastowa opieka konsultantów i wsparcie doświadczonych współpracowników to fundament, na którym budujemy długotrwałe relacje z klientami. Nasze 35 lat na rynku to nie tylko liczba, to niezliczone historie sukcesów, które wspólnie z Wami piszemy każdego dnia.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko lata doświadczenia, ale również szeroka baza zadowolonych klientów oraz aktywna społeczność użytkowników e-kartoteki. To oni są naszą najlepszą rekomendacją i motywacją do dalszego działania.

W Mieszczanin Informatyka rozumiemy, że za każdym programem, za każdą linijką kodu, stoją ludzie i ich potrzeby. Dlatego nasze działania są zawsze ukierunkowane na dostarczanie rozwiązań, które realnie wpływają na poprawę jakości życia i pracy naszych klientów. Razem tworzymy przyszłość zarządzania nieruchomościami, a nasza historia to najlepszy dowód na to, że warto nam zaufać.

Mieszczanin Informatyka Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Mysłowice
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Mieszczanin Informatyka Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mieszczanin Informatyka Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mieszczanin Informatyka Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Mieszczanin Informatyka Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Instalator systemów zabezpieczeń technicznych

    Mieszczanin Informatyka Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Twój zakres obowiązków:
      • Instalacje systemów CCTV i alarmowych oraz montaż instalacji niskoprądowych (np. SSWIN, CCTV, KD, itp.)
      • Montaż instalacji elektrycznych, sieci LAN, tras kablowych
      • Usuwanie bieżących awarii
      • Prowadzenie prac modernizacyjnych instalacji niskoprądowych
      • Prowadzenie konserwacji, remontów urządzeń niskoprądowych i elektrycznych
      Nasze wymagania:
      • Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (istnieje także możliwość przeszkolenia na stanowisku dla osób bez doświadczenia ale zainteresowanych pracą w branży)
      • Uprawnienia SEP min. do 1 Kv
      • Prawo jazdy kat. B
      • Mile widziana znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy
      • Dokładność, punktualność, odpowiedzialność za powierzone zadania i narzędzia
      To oferujemy:
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Samodzielne stanowisko pracy
      • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
      • Wyzwania i dynamiczne środowisko pracy
      • Niezbędne narzędzia pracy

Pracodawcy w Mysłowicach