Czy to Twoja firma?

POLBALT sp. z o.o. praca

Horbów-Kolonia

POLBALT sp. z o.o. to firma, która zajmuję się działalnością w dziedzinie usług celnych. Z siedzibą w Białymstoku. Nasza firma specjalizuję się na procedurach tranzytu. I jesteśmy w tym jedni z najlepszych. Szukamy specjalistę ds. celnych do naszego oddziału w Horbów-Kolonia (zajazd Pajero)

POLBALT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy POLBALT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLBALT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa POLBALT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca POLBALT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. celnych

    POLBALT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Biała Podlaska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Młoda rozwijająca się firma poszukuję zaangażowanych i odpowiedzialnych ludzi na stanowisko specjalisty ds. celnych.

      Zakres obowiązków

      • Weryfikacja dokumentów transportowych i celnych pod względem merytorycznym
      • Przygotowywanie oraz kontrola poprawności dokumentów celnych
      • Reprezentacja firmy oraz jej klientów przed organami celnymi i innymi jednostkami
      • Kontakt z przewoźnikiem
      • Współpraca z pozostałymi działami w Spółce

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
      • Znajomość pakietu MS Office
      • Komunikatywność oraz dokładność i systematyczność
      • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
      • Gotowość do pracy zmianowej
      • Czynne prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
      • Możliwości rozwoju zawodowego
      • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
      • Premię urodzinową i świąteczną oraz premie uznaniową uzależnioną od wyników.