Czy to Twoja firma?

El monter Konrad Gromadzki praca

Gdańsk

Jesteśmy El monter Konrad Gromadzki, twoim zaufanym partnerem w świecie instalacji elektrycznych. Nasza siedziba znajduje się w pięknym Gdańsku, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu. Nasza misja jest prosta, ale ambitna – chcemy łączyć pracodawców i pracowników, tworząc transparentny rynek pracy, gdzie dostęp do informacji o wynagrodzeniach, opiniach o firmach i ofertach pracy jest na wyciągnięcie ręki.

Specjalizujemy się w montażu instalacji elektrycznych, co jest głównym profilem naszej działalności. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność w każdym aspekcie naszej pracy, dlatego każde zlecenie traktujemy z najwyższą starannością. Chociaż nie możemy podać szczegółów dotyczących naszej historii czy pozycji na rynku, możesz być pewien, że nasze usługi są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi.

Nasza platforma Zarobky.pl odzwierciedla nasze zaangażowanie w tworzenie lepszej przyszłości dla pracowników i pracodawców. Wierzymy, że dzięki lepszemu dostępowi do informacji, każdy może podejmować lepsze decyzje dotyczące swojej kariery i rozwoju zawodowego.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze staramy się być blisko naszych klientów i ich potrzeb. W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami, które pomagają nam budować długotrwałe i owocne relacje. Chociaż nie możemy podzielić się konkretnymi szczegółami dotyczącymi naszych wartości i innowacji, możesz być pewien, że są one fundamentem naszej działalności.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć bezpieczne i funkcjonalne przestrzenie, korzystając z doświadczenia i wiedzy, które zdobywamy każdego dnia. El monter Konrad Gromadzki to więcej niż usługi elektryczne – to partner, na którym możesz polegać.

El monter Konrad Gromadzki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy El monter Konrad Gromadzki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca El monter Konrad Gromadzki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa El monter Konrad Gromadzki

Adres rejestrowy c

El monter Konrad Gromadzki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
El monter Konrad Gromadzki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Koszalin
  5. Łódź
  6. Lubon
  7. Olsztyn
  8. Tczew
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca El monter Konrad Gromadzki - oferty archiwalne

  • Dekarz/ monter instalacji pv

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż konstruckji pod panele fotowoltaiczne, sprzątanie miejsca pracy ,montaż paneli , mocowanie kabli na dach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: obsługa elektronarzędzi monterskich, doświadczenie zawodowe w pracy montera pv.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 500 - 11 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku