Czy to Twoja firma?

Herma Transport Międzynarodowy praca

Bystrzyca Kłodzka

W sercu malowniczej Bystrzycy Kłodzkiej znajduje się centrum naszej działalności – Herma Transport Międzynarodowy Robert Jadwisińczak, znany wśród naszych klientów i partnerów jako "Szwajcarka". Nasza historia to opowieść o pasji do ruchu i połączeń, która z biegiem lat przekształciła się w solidną markę w branży transportu samochodowego.

Z wieloletnią obecnością na rynku, wyrośliśmy na ekspertów w dostarczaniu usług transportowych, które charakteryzują się nie tylko niezawodnością, ale i wysokim poziomem profesjonalizmu. Nasze doświadczenie pozwala nam na płynne i efektywne zarządzanie logistyką, co jest kluczowe w świecie, gdzie czas i jakość są na wagę złota.

Choć nie możemy się pochwalić naszą misją czy wyliczyć wartości, które kierują naszą firmą, nasze codzienne działania mówią same za siebie. Zaangażowanie naszych pracowników, ich kompetencje i gotowość do podejmowania nowych wyzwań to nasz niepisany kodeks, który każdego dnia wpływa na jakość naszych usług.

Nie znamy granic – dosłownie. Nasza działalność rozciąga się poza lokalne drogi, a nasze pojazdy przemierzają trasy międzynarodowe, łącząc ludzi i firmy, dostarczając towar tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Każdy kilometr pokonany przez nasze floty to krok w stronę budowania długotrwałych relacji z naszymi klientami.

W Herma Transport Międzynarodowy, każde zlecenie jest dla nas szansą, by udowodnić, że transport to nie tylko przemieszczanie się z punktu A do punktu B. To sztuka tworzenia rozwiązań, które odpowiadają na specyficzne potrzeby naszych klientów, zawsze z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy pokonać każdą drogę i każde wyzwanie, które przed nami stanie. Herma Transport Międzynarodowy to więcej niż usługi transportowe; to partnerstwo, na którym możesz polegać.

Herma Transport Międzynarodowy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Herma Transport Międzynarodowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Herma Transport Międzynarodowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. floty

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Dyspozytor/ka z językiem niemieckim

    Solutions30 Wizytówka
    • Wrocław
    • praca zdalna
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca w kategorii B, C oraz C+E

    Mostostal Puławy S.A.
    • cała Polska
    Dodana

Mapa Herma Transport Międzynarodowy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Herma Transport Międzynarodowy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Białystok
  4. Warszawa
  5. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Herma Transport Międzynarodowy - oferty archiwalne

  • KIEROWCA

    • Bystrzyca Kłodzka
    • pełny etat
    • Firma HERMA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY z Bystrzycy Kłodzkiej poszukuje kierowcy w transporcie międzynarodowym.

      Osoby posiadające doświadczenie zawodowe mogą liczyć na szybki start, osoby bez doświadczenia mają możliwość szkolenia w podwójnej obsadzie.

      Miejsce parkowania samochodu ustalamy wygodne dla kierowcy.

      Najchętniej osoby z Dolnego Śląska. Kontakt telefoniczny 508203957 w godzinach 9:00-16:00.

      Zakres obowiązków

      Wykonujemy transporty Polska – Niemcy – Polska, kierowca co tydzień jest w domu.

      Kierowca otrzymuje pojazd do wyłącznej dyspozycji.

      Wymagania

      • prawo jazdy kategorii C+E
      • kurs na przewóz rzeczy
      • karta do tachografu cyfrowego

      Oferujemy

      pracę z zespołem ludzi szanujących potrzeby kierowcy i rozumiejących specyfikę pracy kierowcy.

      Nasza ekipa to wieloletni pracownicy, szukamy uczciwych, rzetelnych osób na długi okres współpracy.

      Atrakcyjne wynagrodzenie oraz co najmniej 2 razy w roku długi, płatny urlop.

Pracodawcy w Bystrzycy Kłodzkiej