Czy to Twoja firma?

M&J CORPORATION sp. z o.o. praca

Szałsza

Jesteśmy M&J CORPORATION – Twoim zaufanym partnerem w świecie specjalistycznego zaopatrzenia ortopedycznego. Nasza misja zrodziła się z głębokiej pasji do zdrowia i komfortu naszych Klientów. Od momentu założenia firmy, skupiamy się na dostarczaniu produktów, które pomagają ludziom żyć pełnią życia, niezależnie od ich wyzwań zdrowotnych.

Jako lider w sprzedaży specjalistycznych ortez Dafo, oferujemy szeroką gamę rozwiązań, które wspierają codzienne funkcjonowanie i aktywność. Nasze ortezy, stabilizatory, pasy ortopedyczne, a także specjalistyczne obuwie, w tym obuwie do ortez i dla diabetyków, są wybierane przez klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i innowacyjność.

Jesteśmy dumni, że możemy być oficjalnym dystrybutorem ortez DAFO renomowanej amerykańskiej firmy Cascade w Polsce. To właśnie dzięki tej współpracy wprowadziliśmy na rynek rewolucyjne ortezy JumpStart, które eliminują potrzebę stosowania odlewów gipsowych, umożliwiając szybkie i precyzyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasze innowacyjne podejście do ortopedii i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że możemy zaoferować produkty, które nie tylko poprawiają jakość życia, ale również są krokiem naprzód w dziedzinie ortopedii. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi obejmują profesjonalne konsultacje i pomoc w doborze ortezy, co pozwala nam zapewnić indywidualne i skuteczne rozwiązania.

W M&J CORPORATION wierzymy, że nasz sukces zależy od sukcesu naszych klientów. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby oferować produkty, które są nie tylko wyjątkowe pod względem technologicznym, ale także dostępne i zrozumiałe dla każdego, kto ich potrzebuje.

Zapraszamy do doświadczenia różnicy, jaką może przynieść współpraca z M&J CORPORATION – razem zmieniamy życie na lepsze.

M&J CORPORATION Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy M&J CORPORATION Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M&J CORPORATION Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa M&J CORPORATION Sp. z o.o.

Siedziba główna

M&J CORPORATION Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
M&J CORPORATION Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Chorzów
  3. Katowice
  4. Warszawa
  5. Częstochowa
  6. Gdańsk
  7. Pyskowice
  8. Rzeszów
  9. Siedlce
  10. Tarnówskie Góry

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca M&J CORPORATION Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Manager handlowy w dziale sprzedaży

    • Szałsza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: brak wymagań; mile widziana znajomość języka angielskiego; zakres obowiązków: analizowanie rynku i ofert konkurencji; rozpowszechnianie informacji o firmie w mediach społecznościowych (FB, strona int.); jedna zmiana; miejsce pracy: Szałsza koło Gliwic

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Sprzątaczka

    • Szałsza
    • część etatu

      Wykształcenie: brak wymagań; wymagane doświadczenie w sprzątaniu, dokładność; osoba powinna akceptować zwierzęta; zakres obowiazków: codzienne porządkowanie, dbanie o czystość wszystkich pomieszczeń; jedna zmiana po 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku; miejsce pracy: Gliwice Szałsza,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 do 2 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fizjoterapeuta

    • Szałsza

      Wykształcenie: wyższe kierunkowe; dodatkowe kursy np. Bobath; dobra znajomość języka angielskiego; jedna zmiana; miejsce pracy: Szałsza; możliwość pracy na umowę zlecenie;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN

Pracodawcy w Szałszy