Czy to Twoja firma?

SANATORIUM UZDROWISKOWE WRZOS sp. z o.o. praca

Ciechocinek

Od ponad dwóch dekad jesteśmy przewodnikiem w podróży ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Sanatorium Uzdrowiskowe "Wrzos" to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy gość jest traktowany z indywidualnym podejściem i głębokim zrozumieniem jego potrzeb.

Nasza historia rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych kuracjuszy, poszukujących ulgi w dolegliwościach i szansy na poprawę jakości życia. Od tamtej pory, nasze sanatorium w Ciechocinku stało się oazą spokoju i regeneracji, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – od basenu, przez masaże, kąpiele, aż po ćwiczenia indywidualne z terapeutą.

Specjalizujemy się w rehabilitacji kobiet po mastektomii oraz w leczeniu i rehabilitacji osób ze schorzeniami narządu ruchu, górnych dróg oddechowych, układu krążenia oraz schorzeń reumatologicznych. Nasze usługi są nie tylko skuteczne, ale i kompleksowe – oferujemy również wynajem miejsc noclegowych, wyśmienity catering dietetyczny oraz usługi biura turystycznego, które pomagają naszym gościom w pełni wykorzystać czas spędzony w sanatorium.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasz obiekt jest w stanie pomieścić jednorazowo około 230 osób, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie komfortu i przestrzeni dla każdego kuracjusza. Jesteśmy także zarządcami nieruchomości, co pozwala nam dbać o każdy szczegół naszego sanatorium, aby nasi goście czuli się jak w domu.

W Sanatorium Uzdrowiskowym "Wrzos" każdy dzień to krok ku lepszemu zdrowiu i samopoczuciu. Zapraszamy do doświadczenia naszej wyjątkowej opieki i odkrycia, jak wiele możemy zrobić dla Ciebie i Twojego zdrowia.

SANATORIUM UZDROWISKOWE WRZOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SANATORIUM UZDROWISKOWE WRZOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SANATORIUM UZDROWISKOWE WRZOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa SANATORIUM UZDROWISKOWE WRZOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SANATORIUM UZDROWISKOWE WRZOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SANATORIUM UZDROWISKOWE WRZOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Kraków
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SANATORIUM UZDROWISKOWE WRZOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kelner

    • Ciechocinek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kelnerska w jadalni, mycie sztućców i filiżanek, czynności porządkowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Praca w godzinach: 06:00-15:00, 07:30-19:30, 11:30-19:30. Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku. Możliwość przyuczenia do zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kucharz

      Przygotowywanie potraw kuchni polskiej - możliwość przyuczenia do pracy na tym stanowisku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Praca w godzinach: 06:00-14:00 , 6:30 - 18:30. Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku. Możliwość przyuczenia do zawodu kucharza.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 6:00 - 14:00 / 6:30- 18:30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca w godzinach: 06:00-15:00 , 7:30 - 19:30, 11:30-19:30. Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku. Możliwość przyuczenia do zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Ciechocinku