Netia S.A

Czy to Twoja firma?

Netia S.A praca

Białystok

Od momentu naszego powstania w 1990 roku jako R.P. Telekom, rozpoczęliśmy naszą misję dostarczania świata on-line do domów i firm naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, z głębokimi korzeniami w Warszawie, sercu Polski. Nasza historia jest ścieżką innowacji i wzrostu, od pierwszej koncesji na świadczenie usług w Pile w 1991 roku, aż po debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w 2000 roku.

Przez lata nieustannie rozwijaliśmy nasze usługi, wprowadzając w 2004 roku ADSL, a następnie przejmując sieci takie jak Pro Futuro i Tele2 Polska. Nasze strategiczne akwizycje, w tym Telefonii Dialog SA oraz Crowley Data Poland, a później TK Telekom, umocniły naszą pozycję na rynku i pozwoliły na oferowanie jeszcze bardziej kompleksowych rozwiązań. W 2021 roku staliśmy się częścią Grupy Cyfrowego Polsatu, co otworzyło przed nami nowe możliwości i wzmocniło naszą stabilność finansową.

Z dumą zatrudniamy około 2000 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia przyczyniają się do rozwoju naszej firmy i satysfakcji naszych klientów. Nasze usługi telewizyjne, internet stacjonarny oraz mobilny są znakiem naszej elastyczności i zdolności do dostosowywania się do zmieniających się potrzeb rynku.

Innowacja jest dla nas kluczowa. W 2024 roku wprowadziliśmy na rynek dekoder Android TV - Netia Soundbox 4K oraz usługę VoiceBot dla sektora B2B, a także udostępniliśmy naszym klientom routery z nowoczesnym standardem WiFi 6. Jesteśmy operatorami najnowocześniejszej, redundantnej i drugiej co do wielkości w kraju sieci światłowodowej, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i gwarantuje niezawodność świadczonych usług.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług jest niezmiennie silne, a nasze nowe logo, prezentowane w 2024 roku, odzwierciedla naszą dynamikę i ciągłe dążenie do doskonałości. Jesteśmy Netia – dostawcą świata on-line, który nieustannie przekracza granice możliwości, aby naszym klientom oferować to, co najlepsze w świecie telekomunikacji.

Netia S.A najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Netia S.A

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Netia S.A

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Netia S.A

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Netia S.A
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Netia S.A - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy D2D

    Netia S.A
    • 3 000-25 000 zł / mies.
    • Białystok
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Netia S.A. w związku z modernizacjami sieci do standardu światłowodowego zatrudni 2 handlowców na terenie Białegostoku i okolic

      Zakres obowiązków

      • • sprzedaż usług i obsługa Klientów,
      • • opiekę nad Klientami firmy,
      • • prezentowanie oferty handlowej klientom indywidualnym,
      • • kształtowanie dobrego wizerunku firmy.

      Wymagania

      • pozytywnego nastawienia,

      • umiejętności swobodnej komunikacji,

      • zaangażowania w powierzone zadania,

      • dobrej organizacji pracy od poniedziałku do piątku, weekendy należą do Ciebie :)

      Oferujemy

      • atrakcyjną formę wynagrodzenia i system premiowy,

      • możliwość rozwoju zawodowego,

      • dynamiczne młode środowisko i partnerską atmosferę pracy,

      • komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy,

      • telefon komórkowy,

      • cykl szkoleń przygotowujących do pracy przez doświadczonego

      handlowca,

      • zatrudnienie u operatora - nie podwykonawcy

Pracodawcy w Białymstoku