INPLUSHOME Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

INPLUSHOME sp. z o.o. praca

Kraków

Witaj! Jesteśmy Inplus Home, Twoim zaufanym partnerem w świecie nieruchomości. Nasza pasja to tworzenie przestrzeni, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również inspirują do życia pełnego komfortu i możliwości. Z dumą oferujemy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które są naszą specjalnością.

Rozumiemy, że inwestycja w nieruchomości to ważny krok, dlatego stawiamy na współpracę, zaangażowanie i kreatywność, aby każda transakcja była dla Ciebie jak najbardziej korzystna. Nasze podejście do tworzenia przestrzeni mieszkalnych jest proste – muszą one być kompaktowe, funkcjonalne i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy dumni, że nasze usługi są dostępne dla szerokiego grona klientów. Niezależnie od grubości Twojego portfela, u nas znajdziesz możliwości inwestycyjne, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w świecie nieruchomości. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej historii czy lokalizacji naszej siedziby, możemy zapewnić, że nasz zespół to grupa wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, co robią. Liczba pozytywnych opinii od naszych pracowników świadczy o tym, że tworzymy miejsce, gdzie każdy może się rozwijać i osiągać sukcesy.

W Inplus Home wierzymy, że każdy zasługuje na miejsce, które można nazwać domem. Zapraszamy Cię do współpracy z nami – razem stworzymy przestrzeń, która będzie spełnieniem Twoich marzeń.

INPLUSHOME Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy INPLUSHOME Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INPLUSHOME Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INPLUSHOME Sp. z o.o.

Siedziba główna

INPLUSHOME Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INPLUSHOME Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obrotu nieruchomościami (Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań)

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym
      • Podejmowanie działań doprowadzających do zakupu nieruchomości
      • Koordynowanie prac remontowych
      • Przeprowadzanie działań zwiększających możliwości sprzedaży nieruchomości
      • Udział w spotkaniach zespołu
      • Przeprowadzanie prezentacji nieruchomości
      • Współpraca przy tworzeniu nowych projektów
      • Tworzenie analiz atrakcyjności inwestycji
      • Przeprowadzanie dedykowanych działań mających na celu zwiększenie efektywności sprzedażowych

      Wymagania

      • Doświadczenie w procesach sprzedażowych
      • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
      • Zaangażowanie oraz wewnętrzna motywacja do osiągania celów sprzedażowych
      • Dobra organizacja własnego czasu pracy
      • Mile widziane kompetencje przedsiębiorcze
      • Umiejętności prezentacyjne
      • Umiejętność pracy samodzielnie oraz zespołowo

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie lub B2B
      • praca w terenie spotkania z klientami
      • możliwość łączenia pracy z innymi aktywnościami zarobkowymi
  • Młodszy/a Księgowy/a Kraków

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      • księgowanie dokumentów,
      • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
      • sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań,
      • przygotowywanie przelewów bankowych
      • prowadzenie rozrachunków
      • praca na subkontach.

      Wymagania

      • Znajomość programu Comarch Optima
      • Zaangażowanie
      • Dostępność od zaraz
      • Umiejętność pracy zespołowej

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Krakowie