Czy to Twoja firma?

BOGONI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Bogoniowice

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że nasza firma BOGONI jest synonimem jakości i innowacji w branży mleczarskiej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1993 roku w malowniczych Bogoniowicach, gdzie zrodziła się nasza pasja do tworzenia wyjątkowych produktów mlecznych. W 2003 roku, przełomowym momencie naszej historii, zmodernizowaliśmy nasz zakład produkcyjny, wprowadzając nowoczesną linię technologiczną do produkcji serów typu mozzarella. To pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek naszej własnej marki handlowej BOGONI, która szybko zdobyła uznanie klientów.

Jesteśmy firmą, która ceni tradycję, ale jednocześnie nieustannie dąży do innowacji. W 2020 roku wprowadziliśmy na rynek innowacyjne i prozdrowotne napoje z serwatki, które są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w tworzenie produktów wspierających zdrowy styl życia. Nasze produkty, takie jak kulki serowe, masło, żurek na zakwasie z serwatki, czy seria BOGONI BALANCE FOOD, są wyrazem naszej misji dostarczania konsumentom wyrobów najwyższej jakości.

Nasze wyroby mleczne są wyjątkowe dzięki wykorzystaniu mleka klasy Extra z gospodarstw rodzinnych Pogórza Ciężkowickiego, gdzie krowy są karmione naturalnymi paszami bez GMO. To pozwala nam oferować produkty, które są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w zrównoważony rozwój i zawsze staramy się działać w harmonii z naturą, wykorzystując naturalne surowce i półprodukty.

Nasza pozycja na rynku została wielokrotnie potwierdzona przez nagrody i wyróżnienia, w tym dwukrotne zwycięstwo w Małopolskim Festiwalu Smaku oraz tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA. To świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów najwyższej jakości, które są doceniane zarówno przez branżę, jak i przez naszych klientów.

W BOGONI wierzymy, że sukces leży w szczegółach – od wyboru najlepszych składników, przez dbałość o każdy etap produkcji, aż po finalny produkt, który trafia na stół naszych klientów. Zapraszamy do wspólnego odkrywania smaku i jakości, które są wizytówką naszej marki. Razem z nami ciesz się tym, co najlepsze z natury.

BOGONI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy BOGONI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca BOGONI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kierowca-sprzedawca (o)

    BOGONI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Bogoniowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca C+E - Obsada Podwójna

    Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
    • cała Polska
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. B Kraków od zaraz

    INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o.
    • Kraków
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 242-9 081 zł / mies.
    Dodana
  • Kierowca kat. B lub C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Nowy Targ
    Popularna
    Dodana

BOGONI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BOGONI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Kierownik sprzedaży (o)

    • Zakres obowiązków

      prowadzenie sprzedaży produktów wyprodukowanych przez zakład

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, żywienie człowieka
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum średnie: marketing i zarządzanie, logistyka, staż pracy mile widziany, znajomość języka angielskiego w stopniu średnim, prawo jazdy kat. B, posiadać wiedzę z zakresu żywienia człowieka. Praca w Bogoniowicach na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00 wynagrodzenie: 4 000 zł brutto. Kontakt: "BOGONI" Sp. z o.o., spółka komandytowa, 33-190 Bogoniowice 62A, wcześniejszy kontakt tel.: 503 086 315, cv przesłać na adres e-mail m.wolkowicz@wp.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcyjny (o)

    • 3 000 zł / mies.

      Praca fizyczna przy produkcji sera typu mozarella (do 12kg K, 20kg M)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie bez znaczenia, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Praca w Bogoniowicach na dwie zmiany od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00, 13.00-21.00; wynagrodzenie: 3 000 zł brutto. Kontakt: "BOGONI" Sp. z o.o., spółka komandytowa, 33-190 Bogoniowice 62A, wcześniejszy kontakt tel.: 503 086 315.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN