Opox Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Opox sp. z o.o. praca

Mazańcowice

W sercu malowniczej Mazańcowic, niedaleko Bielska-Białej, znajduje się nasza firma - symbol zaangażowania i pasji, która od ponad dwóch dekad definiuje świat serwisu opon i obsługi pojazdów. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą historią, która jest opowieścią o ciągłym dążeniu do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności.


Nasza specjalność to kompleksowa obsługa - od wymiany opon z wyważaniem, przez fachową obsługę czujników ciśnienia TPMS, po bezpłatną utylizację starych opon i sezonowe przechowywanie. Rozumiemy, że każdy pojazd, czy to osobowy, ciężarowy, czy rolniczy, wymaga indywidualnego podejścia i najwyższej jakości usług, dlatego też stale doskonalimy umiejętności naszej kadry serwisowej.

Nasze autoryzacje od wiodących światowych producentów ogumienia są świadectwem zaufania, jakim nas obdarzono, a także potwierdzeniem najwyższych standardów, które reprezentujemy. Innowacyjność nie jest dla nas pustym słowem - wprowadzamy nowatorskie projekty obsługi flot samochodowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, dzięki czemu możemy oferować rozwiązania szyte na miarę potrzeb naszych Klientów.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam wypracować pozycję eksperta, do którego nasi Klienci wracają z ufnością, wiedząc, że ich potrzeby zostaną zrozumiane i zaspokojone z najwyższą starannością. Nasze usługi, takie jak pompowanie kół azotem czy precyzyjna obsługa czujników ciśnienia TPMS, są odzwierciedleniem naszej dbałości o szczegóły i bezpieczeństwo.

W Opox Sp. z o.o. wierzymy, że nasza praca to nie tylko usługi, ale przede wszystkim relacje z Klientami, które budujemy na fundamencie zaufania i wzajemnego szacunku. Zapraszamy do doświadczenia naszej profesjonalnej obsługi i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy już od lat cenią sobie nasze zaangażowanie i fachowość. Razem tworzymy historię, która toczy się dalej - z każdym pojazdem, który opuszcza nasz serwis w pełni gotowy do dalszej drogi.

Oferty pracy Opox Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Opox Sp. z o.o.

Mapa Opox Sp. z o.o.

Siedziba główna

Pracodawcy w Mazańcowicach