P.P.H.U. POLTRAG SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. POLTRAG sp. z o.o. praca

Gubin

Od momentu naszego założenia w 2003 roku, w sercu malowniczego Gubina, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "POLTRAG" Sp. z o.o. wyrosło na cenionego partnera w branży nieruchomości. Nasza historia to opowieść o zaangażowaniu, rozwoju i dążeniu do doskonałości w obszarze, który jest fundamentem dla wielu przedsiębiorstw i indywidualnych klientów.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości, co obejmuje kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek, wynajem oraz zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze usługi zarządzania nieruchomościami wykonywane są na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do transakcji nieruchomościami. Jesteśmy również zaufanym partnerem dla podmiotów gospodarczych z różnych sektorów, świadcząc usługi administracyjne, które pomagają im skupić się na ich podstawowej działalności. Wspieramy naszych klientów, oferując im nie tylko miejsce do pracy, ale także zapewniając, że wszystkie aspekty związane z zarządzaniem i administracją ich przestrzeni są w najlepszych rękach.

Nasza lokalizacja w Gubinie, przy ulicy Obrońców Pokoju 21, jest nie tylko naszym domem, ale także symbolem stabilności i zaufania, które budujemy wśród naszych klientów. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, oferując usługi, które przekraczają oczekiwania.

W POLTRAG rozumiemy, że nieruchomości to coś więcej niż tylko budynki i grunty – to przestrzenie, gdzie ludzie pracują, rozwijają swoje pasje i tworzą historię. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej opowieści i zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają partnera godnego zaufania w świecie nieruchomości.

P.P.H.U. POLTRAG SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Gubin
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy P.P.H.U. POLTRAG SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. POLTRAG SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • KSIĘGOWY (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    Dodana
  • GŁÓWNY KSIĘGOWY (K/M)

    Dodana
  • Główny księgowy (K/M)

    • Gorzów Wielkopolski
    Dodana

Mapa P.P.H.U. POLTRAG SP. Z O.O.

Siedziba główna

Praca P.P.H.U. POLTRAG SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Samodzielna Księgowa/Księgowy

    • Gubin
    • pełny etat
    • Spółka z o.o. z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko Księgowa/ Księgowy do prowadzenia pełnej księgowości przedsiębiorstwa oraz kadr.

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie pełnej księgowości
      • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i ZUS
      • Sporządzanie sprawozdań GUS
      • Sporządzanie deklaracji odnośnie podatku od nieruchomości

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia),
      • Znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
      • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,
      • Doświadczenie w samodzielnym realizowaniu czynności związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku,
      • Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych,
      • Obsługa programów „Rewizor GT”, „Aga” „Płatnik”
      • Dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
      • Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
      • Godziny i czas pracy do uzgodnienia indywidualnie z kandydatem,

Pracodawcy w Gubinie