Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej praca

Gubin

W sercu Rumi, przy ulicy Ślusarskiej 2, znajduje się miejsce, gdzie każda osoba potrzebująca wsparcia może znaleźć pomocną dłoń – to my, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Nasza działalność jest wyrazem głębokiego zaangażowania w poprawę jakości życia mieszkańców, którzy napotykają na życiowe przeszkody.

Jako ośrodek pomocy społecznej, naszym priorytetem jest dostarczanie pomocy tym, którzy znaleźli się w sytuacji kryzysowej. Niezależnie od tego, czy ktoś zmaga się z problemami finansowymi, zdrowotnymi czy społecznymi, staramy się być solidnym wsparciem. Oferujemy pomoc finansową, ale także coś znacznie cenniejszego – czas, uwagę i profesjonalne doradztwo. Nasz zespół specjalistów, w tym prawników i psychologów, jest zawsze gotowy, by służyć radą i pomocą.

Jesteśmy dumni z naszych programów wsparcia, takich jak „Opieka Wytchnieniowa”, które są skrojone na miarę potrzeb naszych podopiecznych. Rozumiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego nasza praca socjalna opiera się na indywidualnym podejściu i kontraktach socjalnych, które pomagają w długofalowym planowaniu i rozwiązywaniu problemów.

Nasza misja, choć nie sformułowana w jednym zdaniu, jest czytelna w każdym działaniu, które podejmujemy. To misja wsparcia i integracji – pomagamy osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym i rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych. Chcemy, by Rumia była miejscem, gdzie każdy czuje się zauważony i doceniony.

Finansowanie naszej działalności pochodzi z budżetu gminy oraz innych źródeł publicznych, co pozwala nam skupić się na dobru naszych mieszkańców, nie zaś na zyskach. W naszych działaniach kierujemy się zasadami empatii, profesjonalizmu i skuteczności.

Choć nie dysponujemy danymi dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy historii, to nasza obecność w życiu społeczności Rumii jest nie do przecenienia. Jesteśmy tu, by pomagać, wspierać i przyczyniać się do budowania silnej i zdrowej społeczności. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują naszej pomocy – razem możemy więcej.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • KSIĘGOWY (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    Dodana
  • GŁÓWNY KSIĘGOWY (K/M)

    Dodana
  • Główny księgowy (K/M)

    • Gorzów Wielkopolski
    Dodana

Mapa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Siedziba główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - oferty archiwalne

  • Główny księgowy

    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    • Gubin
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie działem finansowo-księgowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie należy spełnić jeden z poniższych warunków: a.ukończenie ekonomicznych jednolitych studiów magisterskich, ekonomicznych wyższych studiów zawodowych, uzupełniających ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości, b.ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki w księgowości, c.wpisanie do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów, d.posiadanie certyfikatu księgowego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydanego na podstawie odrębnych przepisów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Gubin

      II. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
      Prowadzenie ksiąg rachunkowych Ośrodka zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
      Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi zgodnie z przepisami dotyczącymi zasad dokonywania wydatków publicznych.
      Wykonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym.
      Wykonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych jednostki.
      Kierowanie Działem Finansowo-Księgowym oraz nadzorowanie całokształtu działalności z zakresu rachunkowości przez poszczególne Działy Ośrodka.
      Opracowywanie projektów planów finansowych jednostki i ich zmian.
      Nadzór nad bieżącą realizacją budżetu Ośrodka i przestrzeganiem dyscypliny budżetowej.
      Wykonywanie obowiązków w zakresie gospodarki finansowej, w szczególności dotyczących gromadzenia i wydatkowania środków publicznych, zaciągania i realizacji zobowiązań.
      Dokonywanie bieżącej analizy wykonywania planów finansowych i bieżące informowanie kierownika o stopniu realizacji dochodów i wydatków.
      Rozliczanie środków finansowych z przekazanych dotacji.
      Zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów księgowych.
      Nadzór nad prawidłowością umów zawieranych przez Ośrodek pod względem finansowym.
      Znajomość zasad sporządzania listy płac, naliczania podatku dochodowego i składek na ubezpieczenie społeczne od należności objętych listą płac oraz przelewanie ich na odpowiednie konta ZUS-u, Urzędu Skarbowego.
      Rozliczanie, księgowanie podatku VAT oraz sporządzanie deklaracji cząstkowych VAT-7.
      Opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych wydawanych przez kierownika dotyczących prowadzenia rachunkowości.
      Nadzór nad realizacją uchwał Rady Miejskiej, zarządzeń Burmistrza i Kierownika w zakresie spraw finansowych.
      Sporządzanie sprawozdań finansowych, budżetowych oraz innych związanych z realizacją zadań jednostki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: EKONOMICZNY, wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: EKONOMICZNE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Księgowy/a

    • Gubin
    • umowa na zastępstwo

      dekretowanie dowodów księgowych, sporządzanie przelewów ksiegowych, prowadzenie ewidencji płacowej ,

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

Pracodawcy w Gubinie