Czy to Twoja firma?

MEDIRAJ sp. z o.o. spółka komandytowa praca

Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy Medi-Raj, częścią Grupy Kapitałowej Bachalski, i z dumą służymy społeczności w dziedzinie ochrony zdrowia. Nasza oferta to szeroki wachlarz usług medycznych, które obejmują zarówno tradycyjne metody leczenia, jak i innowacyjne podejścia w medycynie naturalnej. Specjalizujemy się w akupunkturze, moksoterapii oraz magnesoterapii, dzięki czemu możemy oferować naszym pacjentom holistyczne i spersonalizowane metody leczenia.

Nasze kompetencje nie kończą się na medycynie naturalnej. Dostarczamy również profesjonalne usługi w zakresie ortopedii, neurologii, traumatologii, pediatrii oraz onkologii. Rozumiemy, jak ważna jest szybka i precyzyjna diagnostyka, dlatego w naszej ofercie znajdują się badania USG, RTG oraz różnorodne badania laboratoryjne.

Dbamy o piękno i zdrowie od zewnątrz i wewnątrz, dlatego w naszym gabinecie dermatologii i medycyny estetycznej oferujemy zabiegi, które pomagają naszym klientom czuć się i wyglądać najlepiej, jak to możliwe. Ponadto, nasze centrum stomatologii Estedentico to miejsce, gdzie zdrowy uśmiech jest naszym priorytetem.

Zdajemy sobie sprawę, że wsparcie ortopedyczne jest kluczowe dla wielu naszych pacjentów, dlatego do ich dyspozycji jest również nasz sklep ortopedyczny, oferujący szeroki wybór produktów wspomagających codzienne funkcjonowanie i rekonwalescencję.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Bachalski, co świadczy o naszej stabilności finansowej i solidnych fundamentach. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej historii i osiągnięć, to nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług medycznych mówi samo za siebie.

W Medi-Raj, każdy pacjent jest traktowany z indywidualnym podejściem, a nasze usługi są dostosowane do jego unikalnych potrzeb. Zapraszamy do doświadczenia opieki, która jest tak wyjątkowa, jak Ty.

MEDIRAJ Sp. z o.o. spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MEDIRAJ Sp. z o.o. spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEDIRAJ Sp. z o.o. spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MEDIRAJ Sp. z o.o. spółka komandytowa

Siedziba główna

MEDIRAJ Sp. z o.o. spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MEDIRAJ Sp. z o.o. spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Sekretarka medyczna

    MEDIRAJ Sp. z o.o. spółka komandytowa
    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Rejestracja pacjentów, raporty medyczne, obsługa pacjentów mówiacych w jezyku ukraińskim, pomoc pacjentom w wypełnianiu dokumentów, przyjmowanie wpłat

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi programu do rejestracji i rozliczeń usług medycznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20,42 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 20 zł/godz

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim