Czy to Twoja firma?

DOMPOL sp. z o.o. praca

Toruń

F 4521 roboty ogólnobudowlane, pokrycia dachowe, docieplenia budynków, specjalizuje się między innymi w ocieplaniu budynków wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej, wykonuje specjalistyczne roboty budowlano-konserwatorskie obiektów zabytkowych, wykonuje kompleksowe remonty oraz wznosi nowe obiekty,

DOMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy DOMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

DOMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    DOMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zabezpieczenie budowy i terenu prac na rusztowaniu, drabinie i dachach, obsługa elektronarzędzi, rozładunek materiałów budowlanych, prace murarskie, dekarskie, termomodernizacja

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7.00-15.00 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego kontakt tel. z pracodawcą: 507
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu