Czy to Twoja firma?

PONAR WADOWICE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Wadowice
PONAR WADOWICE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika motoryzacja produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy PONAR WADOWICE SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca PONAR WADOWICE SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PONAR WADOWICE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PONAR WADOWICE SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości

    PONAR WADOWICE SPÓŁKA AKCYJNA
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie pomiarów, badań materiałów wsadowych, półproduktów, detali, wyrobów na każdym etapie.Dokumentowanie pracy oraz dokumentacji jakościowej. Praca na trzy zmiany w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie od 3010,00 zł- 3300,00 zł brutto. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: 33 4882323.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: techniczny
      • Uprawnienia: umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym, znajomość przyrządów i technik pomiarowych
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, znajomość rysunku technicznego-(konieczna),mile widziane doświadczenie, wymagane umiejętności: obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie CNC/ konwencjonalnych, uzbrajania/ przygotowywania obrabiarek do produkcji seryjnej, ustawiania narzędzi, samodzielnego doboru i kontroli stanu i zużycia narzędzi, wymiany narzędzi oraz kontroli zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną, chęć do zdobywania nowych umiejętności, odpowiedzialność, dokładność, praca w zespole .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie cnc/ konwencjonalnych

    • Wadowice

      obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC/ konwencjonalnych, uzbrajanie/ przygotowywanie obrabiarek do produkcji seryjnej, ustawianie narzędzi, samodzielny dobór, kontrola stanu i zużycia narzędzi, wymiana narzędzi, kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną. Praca na trzy zmiany w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Umowa o pracę na czas określony, docelowo na czas nieokreślony. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 33 4882323.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, preferowane kierunki techniczne, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice, mile widziane doświadczenie (możliwość przyuczenia), wymagane umiejętności: obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie CNC/ konwencjonalnych, uzbrajania/ przygotowywania obrabiarek do produkcji seryjnej, ustawiania narzędzi, samodzielnego doboru i kontroli stanu i zużycia narzędzi, wymiany narzędzi oraz kontroli zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Wadowicach