Czy to Twoja firma?

SALON FRYZJERSKI MAREK Grażyna Zubowicz praca

Gdynia

Witaj w "Marek" Salon Fryzjerski Grażyna Zubowicz, naszej wyjątkowej przestrzeni poświęconej pięknu i stylowi, zlokalizowanej w sercu Gdyni. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią dynamicznej społeczności pomorskiej, oferując usługi fryzjerskie, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnością.

Nasza działalność jest owocem pasji do fryzjerstwa i pragnienia dostarczania usług na najwyższym poziomie. Choć nie możemy podzielić się naszą historią ani misją, to każdego dnia piszemy nowe rozdziały, angażując się w tworzenie niepowtarzalnych stylizacji dla naszych klientów.

Zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych gości jest dla nas priorytetem. W naszym salonie stawiamy na indywidualne podejście, dbając o to, aby każda wizyta była nie tylko okazją do zmiany fryzury, ale również chwilą relaksu i odprężenia. Choć nie dysponujemy informacjami o naszych certyfikatach czy innowacjach, to codzienna praca z klientami pozwala nam nieustannie doskonalić nasze umiejętności i poszerzać ofertę.

W "Marek" Salon Fryzjerski Grażyna Zubowicz zawsze jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Poszukujemy kandydatów do pracy, którzy podzielają naszą pasję do fryzjerstwa i chcą rozwijać się razem z nami. Nasz zespół, choć niewielki, to pełen zaangażowania i talentu, gotowy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Gdyni, gdzie w przyjaznej atmosferze i z dbałością o każdy detal, pomożemy Ci wydobyć Twoje naturalne piękno i stworzyć wygląd, który najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i poczuj różnicę, jaką może zrobić profesjonalna stylizacja w "Marek" Salon Fryzjerski Grażyna Zubowicz.

SALON FRYZJERSKI MAREK Grażyna Zubowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SALON FRYZJERSKI MAREK Grażyna Zubowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SALON FRYZJERSKI MAREK Grażyna Zubowicz

Mapa SALON FRYZJERSKI MAREK Grażyna Zubowicz

Siedziba główna

Praca SALON FRYZJERSKI MAREK Grażyna Zubowicz - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    SALON FRYZJERSKI MAREK Grażyna Zubowicz
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja ,ondulacja.

      Wymagania

      • Uprawnienia: strzyżenie męskie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fryzjer

    • Gdynia
    • 1 400 zł / mies.

      Strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja ,ondulacja

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagany minimum miesiąc doświadczenia zawodowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN

Pracodawcy w Gdyni