Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej Orunia praca

Gdańsk

W sercu malowniczego Gdańska, na ulicy Starogardzkiej, znajduje się miejsce, które z troską i profesjonalizmem wspiera osoby niepełnosprawne intelektualnie – jesteśmy Domem Pomocy Społecznej Orunia. Nasza misja koncentruje się na zapewnieniu całodobowej opieki, która wykracza poza standardowe usługi, oferując naszym mieszkańcom nie tylko schronienie, ale przede wszystkim dom pełen ciepła, zrozumienia i możliwości rozwoju.

Z dumą służymy pomocą dzieciom, młodzieży oraz dorosłym, tworząc dla nich przestrzeń, gdzie każdy czuje się bezpiecznie i jest traktowany z szacunkiem. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści – opiekunowie, terapeuci, rehabilitanci i edukatorzy, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, by życie naszych mieszkańców było pełne i satysfakcjonujące.

Posiadamy 113 miejsc, z których każde jest krokiem w stronę samodzielności i integracji społecznej. Dzięki indywidualnie dostosowanemu wyżywieniu, terapii zajęciowej, rehabilitacji ruchowej oraz zajęciom edukacyjnym, nasi podopieczni mogą rozwijać swoje umiejętności i pasje. Opieka duszpasterska zapewnia wsparcie duchowe, które dla wielu jest równie ważne jak aspekty fizyczne i emocjonalne naszej opieki.

Jako jednostka organizacyjna Miasta Gdańska, jesteśmy finansowani w formie jednostki budżetowej, co świadczy o stabilności i zaufaniu, jakim obdarza nas lokalna społeczność. Nadzór nad naszą działalnością sprawuje Prezydent Miasta Gdańska przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług.

W Domu Pomocy Społecznej Orunia każdy dzień to nowa historia pełna wyzwań, ale i radości płynącej z postępów naszych mieszkańców. Jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na ich życie, a zaangażowanie i profesjonalizm naszego personelu to fundament, na którym budujemy naszą wyjątkową społeczność.

Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do naszej historii, która każdego dnia jest pisana przez niezwykłe osobowości, tworzące Dom Pomocy Społecznej Orunia.

Dom Pomocy Społecznej Orunia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej Orunia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej Orunia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Terapeuta Środowiskowy

    Centrum Medyczne Damiana
    • Pomorskie
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Dom Pomocy Społecznej Orunia

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej Orunia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Dom Pomocy Społecznej Orunia
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Dom Pomocy Społecznej Orunia - oferty archiwalne

  • Opiekun/pedagog

    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w systemie dwuzmianowym, 7.00-19.00, 19.00-7.00 .Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. W ramach dyżuru wykonywanie czynności pielęgnacyjno opiekuńczych, edukacyjnych i wspomagających. Wspieranie mieszkańców we wszystkich czynnościach dnia codziennego w tym rehabilitacji społecznej, udział w konsultacjach medycznych, wycieczkach, turnusach rehabilitacyjnych oraz organizowanie w sposób aktywny czasu wolnego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie/wyższe pedagogiczne, umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 2 900-3 400 zł / mies.
    • Gdańsk

      Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w zakresie opieki, pielęgnacji i organizacji czasu wolnego. Wspieranie mieszkańców DPS we wszystkich czynnościach dnia codziennego, w tym rehabilitacji społecznej. Udział w konsultacjach medycznych, wycieczkach, turnusach rehabilitacyjnych. Praca w systemie dwuzmianowym, w godzinach: 7-19, 19-7, od poniedziałku do niedzieli.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 900 - 3 400 PLN

Pracodawcy w Gdańsku