Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo-Usługowa WZOREK Marcin i Michał Wzorek s.c. praca

Zawada

Witaj! Jesteśmy firmą handlowo-usługową działającą w malowniczej Zawadzie, gdzie nasze usługi są synonimem solidności i profesjonalizmu. Specjalizujemy się w montażu instalacji sanitarnych, w tym sieci i przyłącza gazowe, co czyni nas niezastąpionym partnerem w branży. Nasza ekipa to wykwalifikowani operatorzy koparek i spawacze gazowi, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i precyzja, dlatego kładziemy duży nacisk na dokładność i rzetelność wykonywanych przez nas prac. Nasz zespół kierowców kategorii B + E to prawdziwi profesjonaliści, którzy nie tylko zajmują się przewozem koparek, ale również wykonują prace ziemne z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej firmy, to z pewnością możemy powiedzieć, że każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej ciągłej pracy nad doskonaleniem się i dostarczaniem usług, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby rynku, a zadowolenie klientów jest dla nas najlepszą miarą sukcesu.

Zapraszamy do współpracy z nami – razem możemy osiągnąć więcej!

Firma Handlowo-Usługowa WZOREK Marcin i Michał Wzorek spółka cywilna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Firma Handlowo-Usługowa WZOREK Marcin i Michał Wzorek spółka cywilna

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo-Usługowa WZOREK Marcin i Michał Wzorek spółka cywilna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik budowlany - Dania

    FPS2004 ApS
    • Dania
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Popularna
    Dodana
  • Pracownik budowlany - płytkarz/glazurnik

    FPS2004 ApS
    • Dania
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Budowlaniec - Dam Prace

    Van Vugt Verhuur BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Firma Handlowo-Usługowa WZOREK Marcin i Michał Wzorek spółka cywilna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Handlowo-Usługowa WZOREK Marcin i Michał Wzorek spółka cywilna - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b + e (o)

    Firma Handlowo-Usługowa WZOREK Marcin i Michał Wzorek spółka cywilna
    • Tarnów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz koparki oraz praca fizyczna (prace ziemne)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B + E. Praca w Tarnowie i na terenie powiatu tarnowskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Wynagrodzenie od 4 200 zł - 4 800 zł brutto. Kontakt: Firma Handlowo-Usługowa "WZOREK" Marcin i Michał Wzorek spółka cywilna, Zawada 39, 33-112 Tarnowiec, wcześniejszy kontakt telefoniczny 665 964 137.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 200 - 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną