Czy to Twoja firma?

EVER CLEANING sp. z o.o. praca

Toruń

Witaj! Jesteśmy EVER Cleaning, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie utrzymania czystości i porządku w przestrzeniach biznesowych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, gdzie z pasją i zaangażowaniem dbamy o to, aby każda współpracująca z nami firma mogła cieszyć się nieskazitelnym środowiskiem pracy.

Specjalizujemy się w specjalistycznym sprzątaniu budynków i obiektów przemysłowych, ale nasza oferta to znacznie więcej niż tylko utrzymanie czystości. Rozumiemy, jak ważne jest kompleksowe podejście do potrzeb naszych klientów, dlatego rozszerzyliśmy nasze usługi o ochronę, obsługę techniczną oraz żywienie zbiorowe. Wszystko po to, aby zapewnić pełną obsługę na najwyższym poziomie.

Nasze usługi są odzwierciedleniem codziennych potrzeb przedsiębiorstw, które pragną nie tylko utrzymać porządek, ale również zapewnić bezpieczeństwo i komfort swoim pracownikom oraz klientom. Jesteśmy dumni z tego, że możemy mieć realny wpływ na funkcjonowanie firm, które nam zaufały.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją – bo te aspekty naszej działalności są równie unikalne jak każde zlecenie, które realizujemy – możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości jest niezachwiane. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

Zaufanie, które budujemy wśród naszych klientów, jest dla nas najcenniejszą walutą. Wierzymy, że solidne fundamenty i odpowiedzialność to klucz do sukcesu zarówno naszego, jak i firm, z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy stworzyć miejsce, w którym każdy dzień pracy będzie jeszcze lepszy.

EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Centrala

Biuro Gdańsk

Biuro Toruń

Biuro Katowice

Biuro Poznań

Biuro Łódź

Biuro Wrocław

Biuro Kraków

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EVER CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ekipy sprzątajacej

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie czystości w przydzielonych do sprzątania pomieszczeń: pasaże handlowe, pomieszczenia socjalne, pomieszczenia sanitarne

      Wymagania

      • Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 6-14, 14-22 praca w dni wolne

    • Toruń

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 6-14, 14-22 18,30zł/godzina praca w dni wolne
  • Sprzątaczka biurowa

    • Toruń

      utrzymanie czystości biur, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: stawka 18.30zł/godzina praca w godz. 6-14, 14-22

Pracodawcy w Toruniu