Czy to Twoja firma?

REMEDY sp. z o.o. praca

Toruń

Od momentu naszego powstania w 2012 roku, w REMEDY sp. z o.o. z siedzibą w malowniczym Toruniu, nieustannie dążymy do bycia liderem w branży agencji pracy tymczasowej. Nasza misja jest jasna i prosta – chcemy dostarczać przedsiębiorcom usługi, które nie tylko odpowiadają na wyzwania dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, ale również uwalniają ich potencjał i zapewniają spokój ducha, dbając o wszystkich uczestników tego rynku.

Specjalizujemy się w rekrutacjach specjalistycznych, pracy tymczasowej oraz w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego pracownika na właściwe miejsce, dlatego nasze usługi są wykonywane z najwyższym profesjonalizmem i skutecznością. Nasze podejście do klienta jest elastyczne – słuchamy i analizujemy ich potrzeby, aby dostarczyć rozwiązania, które najlepiej służą ich interesom.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, z biurami w Polsce i działalnością w Berlinie, co pozwala nam na zrozumienie i adaptację do różnorodnych wymagań naszych klientów, zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Nasza obsługa posprzedażowa i wsparcie przy rekrutacji są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb, co przekłada się na długotrwałe i owocne relacje z naszymi partnerami.

W REMEDY sp. z o.o. stawiamy na komunikację – jesteśmy przekonani, że skuteczna wymiana informacji jest kluczem do sukcesu. Nasze elastyczne podejście i głębokie zrozumienie potrzeb klientów to nasza przewaga konkurencyjna, która wyróżnia nas na rynku.

Zapraszamy do współpracy z REMEDY sp. z o.o., gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do tworzenia lepszych miejsc pracy dla wszystkich.

REMEDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna serwis / montaż wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy REMEDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca REMEDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pracownik produkcji

    REMEDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Ostaszewo
    • umowa agencyjna
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Ślusarz konstrukcji stalowych w Rostock /Niemcy

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Frezer CNC

    Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
    • Bydgoszcz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 300-5 700 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

    Odlewnia Żeliwa S. i B. Mioduszewscy sp.j.
    • Grudziądz
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa REMEDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

REMEDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Toruń
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca REMEDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Wykonywanie czynności tapicerskich

    • Gniewkowo
    • Zakres obowiązków

      UBIERANIE KORPUSÓW TAPICERSKICH (nakładanie na opiankowany stelaż meblowych pokrowców meblowych wraz ich wyprofilowaniem i modelowaniem w celu uzyskania estetycznego wyglądu.) Dbanie o porządek na stanowisku pracy. 2-zmiany

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość Języka Angielskiego- praca w zespole Angielskojęzycznym. Mile widziane doświadczenia jako tapicer- próbki pracy lub spotkania online w procesie rekrutacji. Wymagane dobre zdolności manualne, wysoka sprawność fizyczna, zdolności estetyczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23,53 PLN
  • Pracownik montażu

    • Toruń
    • pełny etat
    • 2 800-3 000 zł / mies.

      Montowanie podzespołów kotłów grzewczych, przykręcanie śrub, mocowanie kabli, praca z wykorzystaniem elektoronarzędzi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy: 6-14, 14-22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Młodszy pakowacz

    • Toruń

      Pakowanie wyrobów cukierniczych, selekcjonowanie ich, etykietowanie opakowań zbiorczych i układanie ich.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Aktualne badania sanepidowskie

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6

Pracodawcy w Toruniu