Bergmen Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Bergmen Sp. z o.o. praca

Kraków

   Jesteśmy polskim producentem oświetlenia w technologii LED, od ponad 20 lat dostarczającym na rynek polski oraz rynki zagraniczne najbardziej innowacyjne rozwiązania oświetleniowe. Obecnie w swoim portfolio posiadamy ponad 2 500 produktów dla branży reklamowej, projektowej, deweloperskiej, meblowej i wielu innych.

Bergmen Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika praca fizyczna obsługa klienta / call center it (informatyka)

Oferty pracy Bergmen Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bergmen Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Karnety na siłownię
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Mapa Bergmen Sp. z o.o.

Siedziba główna

Bergmen Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Skawina
  5. Bielsko-Biała
  6. Racibórz
  7. Łódź
  8. Wadowice
  9. Stargard
  10. Ostroleka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Bergmen Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • PRACA NA PRODUKCJI

    • Skawina
    • umowa o dzieło
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Przyjmiemy do pracy kilku pracowników przy konkretnym zleceniu produkcyjnym.

      miejsce pracy:

      Bergmen Sp.z o.o.

      ul.Pileckiego 4, Skawina

      Zakres obowiązków

      • okres zatrudnienia: ok. 7-14 dni roboczych po 8-9h dziennie

      Wymagania

      • punktualność,
      • dokładność,
      • sprawność manualna.

      Oferujemy

      • 25 zł / godzinę brutto

Pracodawcy w Krakowie