Czy to Twoja firma?

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTOCROSS Rzeszów Małgorzata Wrzosek praca

Rzeszów
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTOCROSS Rzeszów Małgorzata Wrzosek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka magazyn

Oferty pracy OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTOCROSS Rzeszów Małgorzata Wrzosek

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTOCROSS Rzeszów Małgorzata Wrzosek

  • Pracownik kebabu

    OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTOCROSS Rzeszów Małgorzata Wrzosek
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTOCROSS Rzeszów Małgorzata Wrzosek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTOCROSS Rzeszów Małgorzata Wrzosek - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie kebabów oraz zestawów.
      Przygotowywanie potraw z różnych asortymentów: warzyw, mięsa. Dowóz potraw.
      Praca w godz. 10.00 - 22.00
      Po okresie próbnym umowa na czas określony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie