MetLife

Czy to Twoja firma?

MetLife praca

Kielce

Jesteśmy MetLife Inc., synonimem zaufania i stabilności w świecie ubezpieczeń. Nasza historia rozpoczęła się w 1868 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Z główną siedzibą w Nowym Jorku, zasięg naszej działalności obejmuje 50 krajów, gdzie obsługujemy ponad 100 milionów klientów, co świadczy o naszej globalnej obecności i renomie.


W Polsce jesteśmy obecni od 1990 roku i z dumą obsługujemy około 3,5 miliona klientów, oferując im ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia wypadkowo-zdrowotne, produkty emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Jesteśmy liderem rynku ubezpieczeniowego i emerytalnego, co potwierdza nasz szeroki zakres usług i zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań, które odpowiadają na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Nasza misja to pomoc ludziom w poczuciu bezpieczeństwa. Realizujemy ją nie tylko poprzez nasze produkty, ale również przez współpracę z fundacjami i organizacjami społecznymi oraz angażowanie naszych pracowników w wolontariat. Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna jest integralną częścią naszej działalności.

Jako firma notowana na giełdzie NYSE, cieszymy się stabilnością finansową, co przekłada się na bezpieczeństwo naszych klientów. Nasze innowacyjne podejście do biznesu zostało wyróżnione w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” z 2016 roku, co jest dowodem na to, że jakość i nowoczesność są dla nas priorytetem.

Zapraszamy do współpracy z MetLife – razem możemy stworzyć przyszłość, w której każdy czuje się bezpiecznie i pewnie.

Oferty pracy MetLife

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MetLife

Mapa MetLife

Siedziba główna

Pracodawcy w Kielcach